92 VERSCHILLENDE ONDERWERPEN Nederlandse Landmeetkundige Federatie AGENDA Zij moet tenslotte alle berekeningen uitvoeren die voorafgaan aan de tweede benadering die vervolgens zal moeten worden ondernomen met alle gewenste wetenschappelijke nauwkeurigheid. Deze tweede berekening moet in aanmerking nemen alle resultaten die dan zouden kunnen worden verschaft door het isostatisch bureau te Helsinki over de vorm van de geoïde. 8. De commissie besluit tenslotte een technische ondercommissie te benoemen belast met de studie van de meest geschikte methoden voor de opvolgende stappen van de berekening enz.. d. G. van het 9e congres der Nederlandse Landmeetkundige Federatie op Dinsdag 17 Mei 1949 in restaurant „Boschlust" Bezuiden- houtseweg 2) te 's-Gravenhage 10.30 Plenaire zitting. 1. Opening van het congres. 2. Verslag van de secretaris ingevolge art. 6a van het Huis houdelijk Reglement en financieel verslag van de penning meester (zie blz. 93 en 94). 3. Verkiezing van de redactie van het officiële orgaan. Het hoofdbestuur stelt voor de huidige redactie, bestaande uit de heren Prof. R. Roelofs, Mr. K. J. Bes en F. Harkink te herkiezen. 4. Verkiezing van een secretaris wegens het periodiek aftreden van de heer G. F. Witt, die herkiesbaar is. (Ingevolge het Huishoudelijk Reglement worden de leden van het dagelijks bestuur gekozen uit een groslijst, bestaande uit de candidaten, door de besturen van de aangesloten verenigingen opgegeven voor de aanvang van de verkiezing, en uit de candidaten, opgegeven staande de vergadering door één of meer stem gerechtigden.) 5. Benoeming tot ere-voorzitter van de N.L.F. van de heer Prof. J. M. Tienstra. Prof. J. M. Tienstra heeft zich voor de landmeetkunde en ten aanzien van de Federatie buitengewoon verdienstelijk gemaakt. Teneinde de waardering en dankbaarheid jegens Prof. Tienstra uit te drukken stelt het hoofdbestuur aan het congres voor hem ingevolge art. 4 van het Huishoudelijk Reglement te benoemen tot ere-voorzitter van de N.L.F. 11.00 Vergadering van de commissie voor administratie en juridische problemen. Voorzitter: Mr. K. J. Bes, Rapporteur: N. M. Meelker.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1949 | | pagina 38