87 C Kaartinhoud. 1. Welke grondslag wordt door Uw dienst gebruikt voor de vervaar diging? a. Wordt uitgegaan van de kadastrale kaarten, zodat de kadastrale grenzen zijn afgebeeld, en neemt U dan die grenzen volledig over b. Of wordt uitgegaan van de topografische kaart, zodat de topo grafische kenmerken op de kaart voorkomen Wordt de vol ledige topografie overgenomen 2. Voldoet de door Uw dienst gebruikte grondslag aan de gestelde eisen 3. Bevredigt de gebruikte grondslag voor wat betreft de gelijkvormig heid van kaart en terrein in hun details? (Verspringen van sloten, greppels, e.d.) D. Inhoud van een eventuele nieuwe kaart 1: 10000. N.B. De volgende vragen zijn van zuiver informatieve aard; daar de nieuwe kaart 110000 sober dient te zijn, staat geenszins vast dat aan alle naar voren gebrachte wensen gevolg kan worden gegeven 1. Is het voor Uw dienst gewenst dat hoogtelijnen, hoogtegetallen en benamingen (bijv. van plaatsen, enz.) op de kaart voorkomen? 2. Zijn verder speciale aanduidingen nodig op de kaart, die voor Uw dienst onmisbaar zijn? 3. Kunt U instemmen met een kaart, waarop zo weinig mogelijk is aangeduid? Waar ligt voor U het minimum hiervoor? E. Uitvoering van een nieuwe kaart 1: 10000. Het is de bedoeling de kaart in éénkleurdruk te doen verschijnen. 1. Acht U het gewenst dat ook afdrukken worden verstrekt op door zichtig papier, zodat het mogelijk is dat Uw dienst zelf meer af drukken vervaardigt? 2. Acht U het gewenst dat de hoogtelijnen op een afzonderlijk door zichtig vel papier, eveneens op schaal 110000, worden afgebeeld? In verband hiermede wordt opgemerkt dat de Topografische Dienst beschikt over belangrijk meer hoogtegetallen dan gewoonlijk op de topografische kaart worden verwerkt. Desgewenst zouden deze ge gevens tegen vergoeding van de kosten op dezelfde wijze op door zichtige kaarten kunnen worden verwerkt. F. Tijdstip van gereedkomen der nieuwe kaart. 1. Welk tijdstip acht U het uiterste waarop de nieuwe kaart 110000 gereed moet zijn? 2. Heeft U een bepaalde voorkeur voor de volgorde waarin de kaart voor de verschillende gebieden dient gereed te komen Het is nl. misschien mogelijk het werkprogramma van de Topogra fische Dienst enigermate aan te passen aan Uw urgentieprogramma.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1951 | | pagina 33