89 AGENDA van het lie congres der Nederlandse Landmeetkundige Federatie op Dinsdag 29 Mei en Woensdag 30 Mei 1951 in het conferentie oord „Woudschoten" te Zeist. 29 Mei: 10.30 Plenaire zitting 1. Opening van het congres. 2. Verslag van de secretaris ingevolge art. 6a van het Huis houdelijk Reglement eri financieel verslag van de penning meester (zie blz. 91 en 92). 3. Verkiezing van de redactie van het officiële orgaan. De Ver eniging voor Kadaster en Landmeetkunde en het hoofdbestuur stellen voor de huidige redactie, bestaande uit de heren Prof. R. Roelofs, Mr. K. J. Bes en Ir. F. Harkink, te herkiezen. 4. Verkiezing van een voorzitter wegens het periodiek aftreden van de heer Prof. A. Kruidhof, die herkiesbaar is. De Ver eniging voor Kadaster en Landmeetkunde stelt voor Prof. A. Kruidhof te herkiezen. 5. Rondvraag. 11.00 6. Lezing met lichtbeelden, te houden door de heer W. Voor- beijtel Cannenburg, directeur van het Nederlands Historisch Scheepvaart Museum te Amsterdam. OnderwerpDe historische ontwikkeling der oude kartograf ie. 12.30-14.00 Pauze. 14.00 Vergadering van de commissie voor administratie en juridische problemen. Voorzitter: Mr. K. J. Bes. Rapporteur: S. M. Meelker. Ingediende rapporten Mr. K. J. Bes: Vereenvoudigd hypothecair krediet. Ir. H. Ph. van der SchaafDe invloed van ruilverkaveling en hermeting op grondslag van de voor de Vereniging voor Ka daster en Landmeetkunde ontworpen hermetingswet op de titels der zakelijke rechten. 16.00 Sluiting zitting eerste dag. 30 Mei 10.00 Plenaire zitting: 1. Heropening van het congres. 2. Lezing te houden door de heer Prof. dr. ir. W. Schermer- horn. OnderwerpHet internationale aspect van de karto grafie. 12.00-13.30 Pauze. I3-3° Vergadering van de commissie voor fotogrammetrie en karto graf ie.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1951 | | pagina 35