VERSCHILLENDE ONDERWERPEN Nederlandse Landmeetkundige Federatie 90 c) het uitwerkingsmaterieelprincipes, constructie, regeling; d) het probleem van de uitwerking op middelmatige schalen i 5000 tot 140000) en op kleine schaal (1100000) e) de praktijk van de precisie-luchttriangulatie. III. Docenten. De lessen worden gegeven door een aantal hoog leraren van de École Nationale des Sciences Géographiques en door ingenieurs van het Institut Géographique National. De heer Georges Poivilliers, lid van de Académie des Sciences en hoogleraar in de fotogrammetrie aan het Conservatoire National des Arts et Métiers zal eveneens aan het onderricht deelnemen. I IV. Zakelijke organisatie. Het aantal hospitanten is beperkt tot 25. De aanmeldingen worden behandeld in volgorde van binnenkomst tot dat het aantal van 25 zal zijn bereikt. Aanmeldingen moeten vóór 15 Mei 1952 worden gericht aan de Directeur van de École Nationale des Sciences Géographiques te Parijs, 35, Boulevard des Invalides (Vile). De verblijfkosten te Parijs en op het terrein komen ten laste van de deelnemers, maar de École Nationale des Sciences Géographiques belast zich met het vervoer per autobus naar Creil en naar de fotogram- metrische brigades. De kosten van inschrijving zijn bepaald op 20000 francs en moeten worden gestort op de rekening van de Régisseur de Recettes de l'Institut Géographique National, compte chèque postal: 9131-60 vóór 20 Juni 1952. De Directeur van het Institut Géographique National, L. Hurault. Agenda van het 12e congres der Nederlandse Landmeetkundige Federatie op Zaterdag 7 Juni 1952, American Hotel, Leidse Plein te Amsterdam. IO.30 Plenaire zitting: 1. Opening van het congres. 2. Verslag van de secretaris ingevolge art. 6a van het Huishou delijk Reglement en financieel verslag van de penning meester (deze verslagen worden opgenomen in het Juni- nummer van het Tijdschrift voor Kadaster en Landmeet kunde). 3. Verkiezing van de redactie van het officiële orgaan. Het hoofdbestuur der N.L.F. stelt voor de huidige redactie, be-

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1952 | | pagina 40