95 T. 5 Opstellen van signalen op aansluitingspunten. L. 6 Hoekmeting. T. 7 Noteren van de metingen. T. 8 Narekenen van de resultaten van de hoekmeting. L. p Hoogtemeting van de nieuwe punten. L. io Stationsvereffening. L. li Berekening van centreringen. L. 12 Samenstellen van de lijst van waarnemingen en uitkomsten. L. 13 Berekening van coördinaten. L. 14 Berekening van de hoogteverschillen. L. 15 Berekening van de hoogten boven de zeespiegel. T. 16 Proces-verbaal van de verzekering T. 17 Lijst van coördinaten met een kaart van de punten. T. 18 Vervaardigen van een kaart van het net. L. 1 p Verslag van het verloop van de driehoeksmeting. L. 20 Mededelingen aan de eigenaren en de grondboekhouders. b. Bijhouding. T. 21 Geregelde controle van de punten van het net op het terrein. T. 22 Herplaatsen van gestoorde of verloren gegane punten. T. 23 Herstel van kleine beschadigingen aan vaste punten. L. 24 Vaststellen van de plaats van te verleggen punten en het opmaken van een plan voor de berekening en de meting. L. 25 Meting en berekening van verplaatste punten. L. 26 Bij houding van het geheel. Het meten van percelen. a. Afpaling. T. 1 Aanleggen van schetsen van de afpaling. L. Delimitatie en vaststellen van de eigendomsgrenzen en de erfdienstbaar heden en het behandelen van de bezwaarschriften. Opnemen van de plaatselijke benamingen en van de schrijfwijze ervan. T. 3 Toezicht op de verzekering van de grenzen. V. 4 Controle op de verzekering van de grenzen. b. Veelhoeksmeting. L. 5 Verkenning van het veelhoeksnet en het ontwerpen van een plan. V. 6 Hoekmeting en optische afstandsmeting. V. 7 Voorbereiding van de berekening van de coördinaten en de hoogten. V. 8 Coördinaten- en hoogteberekening. L. 9 Controle op de coördinaten- en hoogteberekening. T. 10 Kopiëren van de coördinaten- en hoogtemetingsregisters en -lijsten. T. 11 Kaart van het veelhoeksnet; kaarteren van de veelhoekspunten. c. Detailopneming. L. 12 Indeling van de verzamelveldwerken. T. 13 Voorbereiding van het veldwerk voor opneming volgens de orthogonale methode. T. 14 Voorbereiding van de meetschetsen. V. 15 Opneming van de grens- en detailpunten volgens de orthogonale me thode, volgens de poolcoördinatenmethode of met het planchet. V. 16 Aangeven van de nog te verrichten contrólemetingen. T. 17 Uitvoeren van de contrólemetingen. T. 18 Uitwerken van de meetschetsen en verzamelveldwerken bij opnerping volgens de poolcoördinatenmethode. d. Kaartering. L. 19 Indeling van de bladen. T. 20 Kaartering van de net-, veelhoeks-, grens- en detailpunten. L. 21 Controle op de kaartering door middel van de verkregen contrólematen. V. 22 Nummeren van de percelen.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1953 | | pagina 43