96 T. 23 In inkt zetten van het plan. T. 24 Beschrijven van het plan. T. 25 Kleuren van de kopieën. e. Grootteberekening T. 26 Eerste berekening van de plans en de percelen. V. 27 Tweede grootteberekening. L. 28 Controleren en middelen van de twee berekeningen. V. 29 Eventuele derde berekening. L. 30 Vereffening van de grootte der percelen met de totale bladinhoud. T. 31 Grootteberekening van gebouwen en cultuurpercelen. Registers en tabellen. V. 32 Samenstellen van het register van percelen en van de tabellen voor de groottestatistiek. E 33 Vervaardigen van de kopie van het percelenregister. V. 34 Samenstellen van het register van eigenaren. E 35 Vervaardigen van de kopie van het register van eigenaren. 1- jó Opmaken van de verzamellijst van de percelen per eigenaar. L. 37 Controle op de registers, tabellen en lijsten. g. Overzichtsplan. T. 38 Kaarteren van de vaste punten. T. 39 Verkleinen van de plans en in inkt zetten van het plan. V. 40 Klassificatie der wegen. L. 41 Aangeven van plaatselijke benamingen. T. 42 Vervaardigen van de calques met namen. V. 43 Topografische opnamen met het planchet. T. 44 Uitwerken van de minuutplans. T. 45 Tekenen van de gekleurde calques voor reproductie. h. Detailopneming en overzichtsplan door middel van luchtfoto's. L. 46 Beoordelen van het fotomateriaal en van de te gebruiken paren foto's aangeven van paspunten. T. 47 Voorbereiden van de overzichtskaart der paspunten, de processen- verbaal van verzekering, de schetsen van de punten en verdere veldwerk- zaamheden. T. 48 Opstellen van de signalen op de driehoekspunten voor de aansluiting. V. 49 Identificatie en beschrijving van het overzichtsplan. L. 50 Definitieve keuze van de paspunten en werkwijzen. V. 51 Inmeten van grenspunten. V. 52 Hoekmeting voor de bepaling van de paspunten. L. 53 Voorbereiding voor de berekening van de coördinaten en de hoogten van de paspunten. V. 54 Berekening van de coördinaten en de hoogten van de gemeten paspunten. L. 55 Controle op de coördinaten- en hoogteberekening. L. 5Ó Ontwerp van de bladindeling en ontwerp van het plan van vereffening. T. 57 Voorbereiding van de minuutplans; kaartering van het net van vaste punten en het kopiëren van de aansluitingen. V. 58 Inpassen van de foto's in de stereoplanigraaf of orthograaf en het uitwerken ervan tot grondboek- of overzichtsplan. V. 59 Aanvullende werkzaamheden te velde met het planchet. T. 60 Het in inkt zetten van de plans en de kopieën en het registreren van het fotomateriaal. T. 61 Opmaken van het coördinatenregister en het register voor de num mering der grenspunten. j. Kopieën van plans voor de spoorwegen. T. 62 Verkleiningen of vergrotingen van de minuutplans en kaartering van veelhoeks-, grens- en aspunten van de sporen en kaartering van de kilometerpalen. T. 63 Maken van kopieën op calques op schaal 1 1000.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1953 | | pagina 44