141 A. Het inmeten van de schattingsgrenzen. L. De tervisielegging en het behandelen van de bezwaren. d. Lijst van rechthebbenden. L. Het onderzoek van de rechten en het opmaken van de lijst. L. De tervisielegging en het behandelen van de bezwaren. e. Meetkundige grondslag. L. De verkenning. A. De verzekering. A. De meting. C.T.O. De berekening, het opmaken van het plan van drie- en veel hoeksmeting. Het opmaken van de uitzettingsveldwerken en het uitzetten van de nieuwe meetlijnen. Zie hermeting. f. Detailmeting. A. Het opmeten van de oude toestand. g. Grondplans. T. Het vervaardigen van de plans. h. Wegen en waterlopen. T. Het opmaken van de diverse kaarten. L. Het project en de berekeningen. T. Het opmaken van de uitzettingsveldwerken. A. De uitzetting. L. De controle op de uitvoering (terrein). i. Werkplan II en elementenregister. T. Het vervaardigen van de werkplans. T. Het kaarteren van de schatting. T. Het berekenen van de grootte van de plans, de blokken, de wegen en waterlopen. L. Het vormen van de elementen. T. Het berekenen van de grootten van de elementen. T. Het berekenen van de grootte van de klasse. k. Plan van ruilverkaveling. T. Het opmaken van de bezits- en gebruikskaarten. L. Het opnemen van de wensen. L. Het samenstellen van het register R 8. L. Het opmaken van het project. T. Het inrekenen van de kavels. L. Het voeren van besprekingen. T. Het inrekenen van kavelgrenzen en het opmaken van uitzettings veldwerken. L. Het samenstellen van de tenaamstelling in het register R 12 en het vaststellen van de schadevergoedingen. L,. Het opmaken van de algemene bepalingen van het plan van ruil verkaveling en het omschrijven van de rechten (erfdienstbaar heden)

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1953 | | pagina 89