Verslag 45 van het openbare gedeelte der Algemene vergadering van de Ver eniging voor Kadaster en Landmeetkunde, gehouden te Amers foort op 14 November 1953. o. Operrng. De voorzitter, de heer Prinsen, heet alle aanwezigen van harte wel kom, in het bijzonder de heer Van der Werff, die zich bereid heeft verklaard 's middags een voordracht te houden. Ook de aanwezigheid van de heren Roerstra en Dijkhout, als vertegenwoord'gers van het bestuur van het landmeetkundig gezelschap „Snellius" wordt ten zeerste op prijs gesteld. Vervolgens herdenkt de voorzitter de sedert de vorige vergadering door de dood ontvallen leden, de hoofdlandmeters J. P. J. Griep en P. Alberda. Be'den zijn verdienstelijke ambtenaren geweest en goede hartelijke collega's. Ze zijn heengegaan op een leeftijd waarop nog veel van hen verwacht mocht worden. De vergadering neemt enige ogen blikken stilte in acht om de doden te gedenken. Met het oog op het vergevorderde uur, de vermoedelijk tijdrovende bestuursverkiezing en de wenselijkheid voldoende tijd te hebben voor de te houden voordracht en daarop volgende gedachtenwisseling, ont houdt de voorzitter zich van het géven van algemene beschouwingen en verklaart hij de vergadering voor geopend. b. Notulen van de vorige algemene vergadering (zie Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde, jaargang 1953, aflevering 1). Deze worden, onder dankzegging aan de samensteller, ongewijzigd goedgekeurd. c. Notulen van de op 20 Juni 1953 gehouden buitengewone algemene vergadering (toegezonden aan de leden in Augustus 1953)- Deze worden, na een geringe wijziging, goedgekeurd. d. Verslag ingevolge artikel 16a Huishoudelijk Reglement (z'e Tijd schrift voor Kadaster en Landmeetkunde, jaargang 1953, aflevering 5). Het verslag wordt ongewijzigd goedgekeurd. e. De redactie van het tijdschrift en de voorziemng in de redactie. Voorstel van het Bestuur: Het Bestuur stelt aan de Nederlandse Landmeetkundige Federatie voor, op dit moment geen wijziging in de samenstelling van de redactie aan te brengen. De voorzitter deelt mede, dat er van de secretaris van de N.L.F. be richt is ontvangen, dat Mr. Bes, juridisch redacteur van het tijdschrift, in zijn brief van 2 November 1953 te kennen heeft gegeven na het eerstvolgend congres van de N.L.F. te willen aftreden. Hoewel de heer Bes wegens het verlaten van de d:enst met ingang van 1 Jan. '54 heeft bedankt als lid van K. en L., heeft hij zich bereid verklaard tot het eerstvolgend congres als redacteur aan te blijven. Verkiezing van een voorzitter wegens periodieke aftreding van de heer E. Prinsen (n:et herkiesbaar). Nadat de heer Schuurman te kennen heeft gegeven, niet benoemd

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1954 | | pagina 47