44 Verplaatst m.i.v. 1-1-1957 de hoofdlandmeter J. van Ballegooyen van Haarlem naar Leiden met aanwijzing als hoofd van het bureau; m.i.v. 1-1-1957 de landmeter Ir. IP.Toussaint van Arnhem naar Leeuwarden met aanwijzing als hoofd van het bureau; m.i.v. 1-1-1957 de landmeter ie klasse W. Muller van Zwolle Rvk. naar Almelo Rvk. met aanwijzing als hoofd van het bureaum.i.v. 1-1-1957 de landmeter ie klasse Ir. J Wolt huis van Nijmegen naar Groningen met aanwijzing als hoofd van het bureau; m.i.v. 1-1-1957 de landmeter J. R. P. Bakker van Hoorn naar Alkmaar met aanwijzing als hoofd van het bureau; m.i.v. 1-1-1957 de ad junct-landmeter Ir. P. A. Roos van Roermond naar 's-Gravenhage Fot. Aangewezen als hoofd van het bureau Middelburg Rvk. m.i.v. 1-12-1956 de hoofdlandmeter G. Bier ma, aldaar; als hoofd van het bureau Middel burg m.i.v. 1-12-1956 de landmeter ie klasse T. Ultee, aldaar. Ontheven van de leiding van het bureau Leiden m.i.v. 1-T-1957 de hoofd landmeter W. R. Smits (verlengd dienstverband). Nederlandse Landmeetkundige Federatie De studiedag zal dit jaar worden gehouden in de eerste helft van maart en gewijd zijn aan het Nederlandse geodetisch-astronomische station dat in het kader van het Internationaal Geofysisch Jaar op Cura9ao zal worden ge vestigd. (Zie de overdruk van een artikel uit Hemel en Dampkring"die als bijvoegsel bij dit tijdschrift is gevoegd). Het Hoofdbestuur stelt er prijs op de Nederlandse geodeten in de gelegenheid te stellen meer hierover te horen en het omvangrijke, kostbare en moderne instrumentarium te zien, voordat dit naar Cura9ao wordt verzonden. Het zal daarom op de studiedag in het geodesiegebouw worden tentoongesteld, terwijl in een aantal lezingen de aan deze interessante wetenschappelijke onderneming verbonden pro blemen zullen worden uiteengezet. Technische Hogeschool Het bestuur van het Landmeetkundig gezelschap „Snellius" is thans als volgt samengesteld: M. C. van Wijk (voorzitter), J. C. Blankenburgh (secretaris), G. L. Strang van Hees (penningmeester). Werkgroep voor kaartreproduktie De werkgroep voor kaartreproduktie (zie dit tijdschrift, 71e jaargang, blz. 156) is uitgebreid met een lid, zodat zij thans bestaat uit: Ir. H. L. van Gent (voorzitter), Ir. L. van Zuylen (secretaris)Ir. T. Edelman, M. J. J. Flink, Ir. C. Koeman en G. D. R a as veld t. Fotogrammetrische dienst van het Kadaster Het adres van het bureau van de Fotogrammetrische dienst van het Kadaster is m.i.v. 1-2-1957: Nieuwe Haven 6, 's-Gravenhage. Het is voor dit bureau voorshands niet mogelijk een telefoonaansluiting te krijgen, wegens tekort aan capaciteit van de Haagse telefooncentrale. Voor dringende aangelegenheden kan worden gebruik gemaakt van het nummer 01700-180647. Rectificatie Op blz. 388 van de vorige jaargang staat op r. 17 v.o. bevorderd', lees hier voor: benaderd. Op blz. 390 is in r. 10 v.o. tussen eenvoudiger en wordt weggevallen het woord verkregen. Verzoek Ter vermijding van administratieve omslag en ter besparing van innings- kosten verzoeken de penningmeesters van de op blz. 43 genoemde vereni gingen de leden de door hen verschuldigde contributie over 1957 te voldoen vóór 1 maart 1957. 19 januari 1957 H. L. v. G.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1957 | | pagina 52