r Landmeetkundigen Landmeettechnicus -J STADSONTWIKKELING GEMEENTE ROTTERDAM DIENST VAN GEMEENTEWERKEN Bij de afdeling STADSONTWIKKELING (onderafdeling Kaart van Amsterdam) van de Dienst der Publieke Werken kan worden geplaatst een die zal worden belast met de leiding van het kaartwerk 1 1000. Slechts ervaren cartografen, die gewend zijn leiding te geven en niet jonger zijn dan 35 jaar, komen in aanmerking. Het bezit van het diploma Landmeettechnicus van de n. 1. f. en ervaring op het gebied van kaartreproduktie strekken tot aanbeveling. Salaris, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, nader overeen te komen (minimum f. 5668.44, maximum f. 9544.80 per jaar (exclusief huurcompensatie)). Vergoeding van pension-, reis- en verhuiskosten volgens de ge meentelijke regeling. Sollicitaties onder no. 32957 in te zenden bij de Directeur der Gem Personeelsvoorziening, Sarphatistraat 92, Amsterdam-C. Bij de onderafdeling Landmeten kunnen enige worden geplaatst voor tewerkstelling in de buitendienst. VereistDiploma H.T.S. afd. Landmeten of gelijkwaardige theo retische vorming en bij voorkeur enige praktische ervaring. Naar gelang van leeftijd en ervaring geschiedt de benoeming in een der volgende rangen: adsp. techn. ambt. (vermoedelijke sal. grenzenf3 794.- -f5 607.-) of techn. ambtenaar A 5 070.-7 382.-) of techn. ambtenaar B( 6 380.-- 8 654.-). Aanstelling boven het minimum is mogelijk. De verplaatsingskosten regeling is van toepassing. Sollicitaties te zenden aan de chef van het bureau Personeelsvoorziening, kamer 331 stadhuis. Inzending binnen 14 dagen onder no. 17.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1959 | | pagina 53