Berichten 144 Kadaster en Hypotheken Onderscheiding. Benoemd tot officier in de Orde van Oranje-Nassau de hoofdlandmeter-A D. de Groot te Utrecht b.l.w. en de hoofdlandmeter H. E. J. Biekart te Amersfoort. Opgeheven m.i.v. 1-5-1959 de bureaus Deventer l.d., Eindhoven b.l.w., Groningen b.l.w., 's-Hertogenbosch b.l.w. en Zwolle b.l.w. Eervol ontslagen m.i.v. 1-7-1959 de landmeter Ir. A. W. Wilt ink te Sint-Maartensdijk rvk. Benoemd tot hoofdlandmeter-A m.i.v. 1-5-1959 de hoofdlandmeters W. J. Hemmes te Groningen rvk., IJ. Feenstra te Zwolle, G. Bierma te Middelburg rvk. en Ir. K. F. Lok te Eindhoven rvk.tot landmeter ie klasse m.i.v. 1-1-1959 de landmeter J. W. Resink te Arnhem (bur. i.-v.)tot landmeter m.i.v. 1-4-1959 de adj.-landmeter Ir. F. Prak te Maastricht; tot adj.-landmeter te Alkmaar m.i.v. 1-4-1959 Ir. C. Wiersma. Verplaatst m.i.v. 1-3-1959 de landmeter Ir. K. van der Molen van Alkmaar naar Alkmaar rvk.; m.i.v. 1-4-1959 de landmeter P. van der Wulp van Maastricht naar Middelburg rvk.; m.i.v. 1-5-1959 de hoofd landmeters-A Ir. L. J. Ragut van Zwolle b.l.w. naar Zwolle (hoofd van bureau), W. J. Hemmes van Groningen rvk. naar 's-Gravenhage (hoofd van bureau), IJ. Feenstra van Zwolle naar Almelo (hoofd van bureau), G. Bierma van Middelburg rvk. naar Groningen rvk. (hoofd van bureau), Ir. K. F. Lok van Eindhoven rvk. naar 's-Hertogenbosch (hoofd van bureau), de hoofdlandmeters H. Mandersloot van Groningen b.l.w. naar Groningen, F. van den Hoonaard van Deventer naar Arnhem; de landmeter ie klasse Ir. G. C. Dogterom van Deventer naar Zwolle, de landmeters Ir. W. Berends van Deventer naar Zutphen, R. Pieterson van Zwolle b.l.w. naar Zwolle; de adj.-landmeter Ir. W. J. Bonekamp van Deventer naar Zwolle. Vereniging voor Kadaster en Landmeetkunde Het adres van de secretaris, Ir. H. van den Berg, is thans: Aart van der Leeuwkade 20, Voorburg, telefoon 070-722965. Nederlandse Landmeetkundige Federatie Het privé-telefoonnummer van Ir. H. L. van Gent, redacteur-admini strateur van het. Tijdschrift, is thans070-725845. Nederlands Rekenmachine Genootschap Op 25 april 1959 is te Amsterdam opgericht de vereniging „Nederlands Rekenmachine Genootschap". De vereniging stelt zich ten doel de bevor dering van de kennis van automatische digitale informatieverwerkende systemen en derzelver toepassing, dus van elektronische rekenmachines, enz. Deze vereniging is voortgekomen uit een sinds vele jaren onder auspiciën van de Stichting Mathematisch Centrum gehouden colloquium, waar deskundigen uit alle delen des lands maandelijks bijeenkwamen ter be spreking van recente ontwikkelingen op het vakgebied. Naast continuëring van dit soort bijeenkomsten zal de vereniging onder meer ons land ver tegenwoordigen bij een internationale organisatie op dit gebied, die binnen kort zal worden opgericht. Secretaris is Drs. C. S. Scholten, p/a Stichting Mathematisch Centrum, 2e Boerhaavestraat 49, Amsterdam-Oost. 21 mei 1959 H. L. v. G.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1959 | | pagina 50