A. Hoofd van het Bureau van de Wetenschappelijke Atlas van Nederland B. Cartografische Tekenaars PUBLIEKE WERKEN TILBURG 2 Landmeettechnici Bij de Rijksdienst voor het Nationale Plan zijn te vervullen de functies van Gezocht wordt een kracht van academisch niveau met geografische scholing en bij voorkeur cartografische ervaring. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring (f 799.f 1198.p.m. excl. huurcomp.). Gedacht wordt aan krachten met esthetische zin en ruime ervaring in topografisch en statistisch tekenwerk. Bekendheid met reproduk- tietechnieken strekt tot aanbeveling. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring (f 271.f 547.- p.m., excl. huurcomp.). Eigenhandig geschreven soil, onder nr. 872/7822 (in linkerboven hoek env. en brief) aan het bureau Personeelsvoorziening van de Rijksoverheid, Prins Mauritslaan 1, Den Haag. Bij de afdeling Grondbedrijf en Landmeten kunnen worden geplaatst: Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van het diploma H.T.S afd. Land meten of van het diploma Landmeettechnicus met bovendien het diploma landmeetkundig rekenaar N.L.F. of landmeetkundig tekenaar N.L.F. Reflectanten met een gelijkwaardige opleiding of zij, die in dit jaar het diploma H.T.S. afd. Landmeten hopen te behalen, kunnen eveneens solliciteren. Aanstelling zal geschieden in een van de volgende rangen, afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd: Adjunct technisch ambtenaar salaris f 4200.77 - f 5486.98 per jaar Technisch ambtenaar salaris f 5626.37 - f 7311.74 per jaar exclusief vakantietoelage en huurcompensatie. Uitvoerige sollicitaties onder nr. 401 binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de Directeur van Publieke WerkenLange Schijfstr. 66, Tilburg.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1959 | | pagina 56