355 W. A., Dogterom G. C., Doornbos, Dijkstra, Feenstra, Ferwerda, Van Gent, Glerum, Goinga, Govers, Van der Graaf, de Groot, Den Hamer, Hartman, Hemmes T., Hemmes W. J., Hennink, Hey, Homan, Van den Hoonaard, Van Huls, Ilsen, Jacobs, James, Jansen, Joosten, Kraan, Krom, Van Lent, Van Leusen, Lodewijks, Makkinga, Van Mameren, Mandersloot, Mantel, Martel, Massink, Meiborg, Van der Molen, Van der Most, Muller, Van Nes, Nunnink, Te Nuyl, Van Osch, Outmans, Pieterson, Ter Plegt, Poortman, Prak, Ragut, Renkema, Resink, De Ridder, Van Riet Paap, Rietse- ma, Van Roermund, Rogge, Roos, Sanders J. H., Sanders H. P. K., Schuurman, Smit, Snijder, Stuurman, Tamminga, Van der Tak, Tienstra (gast), Timmerman, Toussaint I. P., Toussaint P. J., Ultee, Van Vliet, Wels, Wolters, Van der Wulp, Wytema. i. Opening. De voorzitter, Ir. W. J. J. van Lent, opent om 14.10 de ver gadering met een woord van welkom aan alle aanwezigen, waarbij hij zich in het bijzonder richt tot de heer H. R. Massink die zich bereid heeft verklaard deze middag een causerie te houden over zijn indrukken en ervaringen in Suriname en tot de heer M. Tienstra, voorzitter van het Landmeetkundig Gezelschap Snellius. Staande gedenkt de vergadering vervolgens de leden die de vereniging in het afgelopen jaar door de dood ontvielen, te weten de oud-landmeter van het kadaster de heer J. H. Pieters te Arnhem, de ingenieur-verificateur van het kadaster Ir. C. Krombeen te Hilversum en het buitengewone lid Ir. F. G. C. Rothuizen te Arnhem. 2. Notulen van de algemene vergadering van 23 oktober 1959. Ir. G. C. Dogterom merkt namens de afdeling Deventer op dat deze notulen bijzonder vaag zijn gehouden, daar noch de sprekers met name zijn genoemd, noch de behandelde onderwerpen duidelijk vermeld. De voorzitter antwoordt dat dit op verzoek van enkele sprekers is geschied. Ir. C. W. Moor is met dit antwoord niet tevreden en dringt aan op opneming in de notulen van de namen van de sprekers en de behandelde onderwerpen. Zoals de notulen thans zijn kan men er weinig mee beginnen en voor het later raadplegen hebben zij geen enkele waarde. De voorzitter heeft persoonlijk geen bezwaar tegen het opnemen van de namen van degenen die aan het debat hebben deelgenomen, echter zonder nauwkeurig aan te geven wat door een ieder naar voren is gebracht. Ir. Moor verklaart hiermede geen genoegen te kunnen nemen. Tenslotte wordt overeen gekomen dat het bestuur contact zal opnemen met de desbetreffende personen en deze toestemming zal vragen het gesprokene op te nemen in de notulen van de huis houdelijke vergadering van hedenmorgen.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1960 | | pagina 37