C i4i Ragut, L. J. Zie bij Harkink, F.; Mühlig, F. Riessen, W. van. Zie bij Jonas, J. H.; Katasteranweisung II.; Kriegel, O.; Luchtcamera enz.; Nakken, D. P. A.; Notariaat enz.; Spiedend oog enz. Roelofs, R. Zie bij Bildmessung und LuftbildwesenHoedt, G. E.; König, R.Leeuwen, A. P. van; Rauck, F.; Uhink, W.Weele, A. J. van der; Wijdenes, P. Roermund, J. A. C. E. van. Zie bij Verstelle, J. Th. Roos, P. A. Zie bij Bruchlacher, W. Schaaf, H. Ph. van der. Zie bij Lipinski, M. Scheepmaker, A. C. Zie bij Mühlig, F. Scheffer, A. Zie bij Danger, R.; Haasbroek, N. D. Schepers, J. H. G. Zie bij Perrier, G. Schermerhorn, W. Zie bij Archiv für PhotogrammetrieBaeschlin, F. C. und M. Zeller; Fotogrammetrie; Internationales Archiv enz.; Mehr- sprachiges Wörterbuch enz.; Photogrammetrie; Tolba, M.; Zeller, M. und C. F. Baeschlin. Scherpbier, B. Zie bij Hurault, J. Schut, G. H. Zie bij Richter, W. C. Schuurman, F. Zie bij Lührs, A. Steenis, H. J. van. Zie bij Hogben, L.Lustrumboek „Snellius". Swart, A. G. Zie bij Gestaltung des Bauemhofes; Gestaltung des deutschen Dorfes. Tienstra, J. M. Zie bij Abstecken und Vermerken; Baeschlin, C. F.; Baltensperger, J.; Block, W.Cadastre des Pays Bas (Le Deutsche Gesellschaft enz.; Dock, H.; Dolezal, E. (Festschrift); Finsterwalder, S.Haasbroek, N. D.; Harbert, E.; Harkink, F.; Hoedt, G. E.; Hof, A. C. J.; Hogben, L.Hugershoff, R.; Jordan, W.Le Heux, J. W. N.Luckey, P.; Marker, G.; Molenbroek, P. Nalenz-Höfer-Verfahren; Nittinger, J.; Roussilhe, J.; Scher merhorn, W. en H. J. van Steenis; Schuh, F.Schuh F. en W. J. Volle- wens; Schulz, G.; Schwidefsky, K.Steenis, H. J. van en W. Schermerhorn; Tardi, P.Veen, H. J. van; Vening Meinesz, F. A.; Vollewens, W. J. en F. Schuh; Werkmeister, P. Vermeulen, H. Zie bij Vermessung, Grundbuch, Karte. Verstelle, J. Th. Zie bij Roelofs, R. Visser, J. Zie bij Ackerl, F.; Manek, F. Vries, D. de. Zie bij Fellmann, J.; Jaarverslag. Z.W.O.; Timmer, J. K.; Wittke, H. Waalewijn, A. Zie bij Jordan-Eggert-Kneissl; Wittke, H. Weele, A. J. van der. Zie bij Bachmann, W. K.Church (Earl Cotti- net, P. et E. Prévot; Fotogrammetrie (Woordenlijst); Hallert, B.; Lustrumboek „Snellius"; Manual of PhotogrammetryNormblad N 5001; Prévot, E. et P. Cottinet; Reicheneder, K.Richter, H.; Schwidefsky, K.; Thompson, E. H.; Woordenlijst enz.; Zeller, M. Werff, W. A. van der. Zie bij Land consolidation; Planologische conse quenties enz. Wit, R. J. de. Zie bij Abeele, F. van den; Agrarisch grondgebruik; Agra- risch-sociale voorlichting; Arbeiten enz.Babo, F. vonBangerter, W. Bauernland Nieder-OesterreichBayern enz.Beispiele enz.Belusa, G. Berekening; Bericht der Arbeitsgruppe enz.Bericht über die Lage enz. Beschleunigte Zusammenlegungsverfahren (Das Bodenabtrag und Bodenschutz; Boer, J. L. de; Boerendonk, M. J.; Bothe, H. G.; Braschler, H.; Cadastral surveys; Casseres, J. M. de; Cohen, M. A. Communal land tenure; Compte rendu officiel; Consolidation of farms; C.D. (Cultuurtechnische Dienst); Cultuurtechniek en samenwerking; 10

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1961 | | pagina 151