63 Berichten Kadaster en Hypotheken Eervol ontslagen m.i.v. 1-1-1961 de hoofdlandmeter G. J. Brouwer te Arnhem; m.i.v. 1-2-1961 de hoofdlandmeter A. Timmerman te Nijmegen. Benoemd tot hoofdlandmeter m.i.v. 16-8-1960 de landmeter ie klasse H. R. Massink te Groningen Rvk. Verplaatst m.i.v. 1-12-1960 de hoofdlandmeter H. E. Outmans van Utrecht B.L.W. naar Utrecht; m.i.v. 1-2-1961 de landmeter C. L. A. den Hamer van Roermond naar Breda Rvk. Buitengewoon verlof verleend zonder behoud van bezoldiging aan de land meter ie klasse Ir. C. Roggeveen te Nijmegen van 8-1-1961 tot 8-1-1964. Opgeheven m.i.v. 1-1-1961 de divisie Amsterdam; de bureaus van de landmeetkundige dienst te Alkmaar, Amsterdam en Haarlem zijn ingedeeld bij de divisie 's-Gravenhage, die te Amersfoort en Utrecht bij de divisie Groningen. Technische Hogeschool te Delft Benoemd tot Honorary member of the Royal Institution of Chartered Surveyors: Prof. R. Roelofs. Op 15 december i960 slaagde de heer J. J. E. Pöttgens met lof voor het ingenieursexamen geodetisch-ingenieur. Voor het in december gehouden kandidaatsexamen geodetisch-ingenieur slaagden de heren H. Jw. Bloemena, A. W. van Dam, J. F. Entrop en J. C. L. van elzen. Publieke Werken der Gemeente Tilburg Benoemd tot hoofdingenieur ie klasse m.i.v. 1-1-1961 de hoofdingenieur Ir. A. Scheffer. Studiekring voor Cultuurtechniek Op vrijdag 17 maart 1961 organiseren de Sectie en de Studiekring voor Cultuurtechniek hun 23e gezamenlijke bijeenkomst, die te Utrecht zal worden gehouden. Vereniging voor Agrarisch Recht In de algemene vergadering die de Vereniging voor Agrarisch Recht op vrijdag 24 maart a.s. in Esplanade te Utrecht zal houden, zullen preadviezen worden besproken van Dr. A. de Leeuw en Prof. mr J M. P°la^ ovf Problemen van ruilverkavelingsrecht in België en Nederland Na de 'lunch zal Jhr. Mr. dr. O. F. A. H. van Nispen tot Pannerden een in leiding houden over „Teeltregelingen in de tuinbouw Voor het lidmaatschap van bovengenoemde vereniging kan men zich aanmelden bij de secretaris-penningmeester, Diedenweg 18 te Wagemngen.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1961 | | pagina 65