253 io.45 u- Opening van de tentoonstellingen. ii.oo u. Bezoek aan de tentoonstellingen. Voor de dames: excursiemogelijkheid. 12.30-14.00 u. Koffietafel. 14.00 u. Herdenkingsvergadering; spreker Prof. dr. ir. W. Schermerhorn muzikale omlijsting door enkele leden van het Tilburgse conservatorium. 16.30 u. Ontvangst door het Gemeentebestuur van Tilburg in het Paleis-Raadhuis. In het Paleis-Raadhuis is ook de cartografische tentoonstelling ingericht. 20.00 u. Gezamenlijk diner, gevolgd door gezellig samenzijn, waarbij gelegenheid geboden wordt om te dansen. Woensdag 13 september 9.30 u. Huishoudelijke vergadering in de Schouwburg. 1. Opening door de voorzitter, Prof. ir. G. F. Witt. 2. Verslag van de secretaris ingevolge art. 6a van het Huishoudelijk reglement en financieel verslag van de penningmeester (zie hiervoor). Verslag kascommissie en benoeming nieuwe kascommissie. 3. Begroting. 4. Verkiezing van een secretaris wegens het perio diek aftreden van Ir. I. P. Toussaint, die zich herkiesbaar stelt. (Ingevolge het Huishoudelijk reglement worden de leden van het dagelijks bestuur en de redactie gekozen uit een groslijst, bestaande uit de kandidaten, door de besturen van de aangesloten verenigingen opgegeven voor de aanvang van de verkiezing en uit de kandi daten, opgegeven staande de vergadering door één of meer stemgerechtigden.) 5. Verkiezing van de redactie van het officiële orgaan. Het Hoofdbestuur stelt voor de huidige redactie, bestaande uit de heren: Prof. ir. G. J. Bruins, Mr. ir. C. G. van Huls en Ir. H. L. van Gent te herkiezen. 6. Rondvraag. 7. Sluiting. 10.00 u. Koffiepauze en gelegenheid tot bezoek aan de ten toonstellingen.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1961 | | pagina 63