tw/ee foto-mterpreteurs NEDERLANDS - NIEUW - GUINEA Bij de Onderafdeling BOSPLANOLOGIE van het BOSWEZEN te MANOKWARI bestaat gelegenheid tot plaatsing van Gegadigden dienen te voldoen aan één der volgende eisen a. het bezit van het diploma der Nederlandse Landmeetkundige Federatie (N.L.F.) bij voorkeur van landmeetkundig technicus, waarbij enige kennis van de fotogrammetrie tot aanbeveling strekt b. diploma U.T.S. en bedrevenheid in tekenen en landmeetkunde; c. diploma P.B.N.A. voor landmeter en/of topografisch tekenaar. Ook hier strekt enige kennis van de fotogrammetrie tot aan beveling d. opleiding door dienstcursussen, dan wel voldoende ervaring bij Rijkswaterstaat, Topografische Dienst of enige andere dienst die zich beweegt op landmeetkundig gebied. Sollicitanten dienen over een goed stereoscopisch waarnemings vermogen te beschikken. Bezoldiging naar gelang van diploma's en ervaring van 362, tot max. ƒ746,per maand, vermeerderd met een duurtetoelage welke voor gehuwden 12)4% bedraagt (ongehuwden 2^%) en een kindertoelage ad 10% der bezoldiging per kind tot 21 jaar per maand. Tegemoetkoming in de uitrustingskosten naar gelang van de be zoldiging bij uitzending voor gehuwden van 1800,tot max. 3000, voor ongehuwden van 1200,— tot max. 2000, Dienstverband: kortverbandovereenkomst voor drie jaar na afloop waarvan belastingvrije uitkering van een kortverbandtoelage ad 25% der totaal in drie jaar genoten nominale bezoldiging en van een bonus gelijk aan drie maal de laatstgenoten nominale bezoldiging. Uitzending in vaste dienst met opname in de pensioenregeling en aanspraak op periodiek buitenlands verlof kan eveneens worden overwogen. Uitvoerige schriftelijke sollicitatie met volledige personele gegevens en opgave referenties worden gaarne ingewacht bij de Afd. Personele Zaken van de Directie voor Financiële en Economische Zaken voor Nederlands- Nieuw-Guinea, Plein nr. 1, Den Haag.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1961 | | pagina 57