Inhoud van de 77ste jaargang (1961) LANDMEETKUNDE Blz. 390 Vereniging voor Kadaster en Landmeetkunde Het bestuur is thans als volgt samengesteld: Ir. M. J. te Nuyl [voorzitter), Ir. G. C. Dogterom [secretaris)Ir. R. S. Dijkstra penningmeesteren W. van Berk (lid). Vereniging van Civiel-landmeters en Geodetisch-ingenieurs Het bestuur is thans als volgt samengesteld: Ir. P. J. Bakker voorzitter Ir. A. J. Kers secretarisIr. W. Bakker penningmeesteren Ir T E Alberda [lid). J Technische Hogeschool te Delft Voor het kandidaatsexamen geodetisch-ingenieur slaagde de heer J. W. van den Berg. Voor het ingenieursexamen geodetisch-ingenieur slaagden °P *5 nov. j.l. de heren J. Betko, H. J. W. Bloemena, M. J. M. Bogaerts (met lof), M. W. F. J. Creusen (met lof), A. W. van Dam, P. T. Koetsier (met lof), J. Kovacs, J. van der Mark, J. A. G. Roele- veld, J. L. Slagman, A. C. J. M. van der Stee, J. Timmerman, J. A. M. Wolters, H. E. Outmans, R. Pieterson en J. W. Resink. De heren Outmans (De werkzaamheden aan het Bureau B.L.W. te Utrecht), Resink (Terrestrische refractie) en Pieterson (Zijdelingse of laterale refractie) behaalden het diploma krachtens de overgangsbepalingen. Achter hun namen is vermeld de titel van de scriptie die als examenstuk heeft gediend. Société Internationale de Photogrammétrie In het International Training Centre for Aerial Survey te Delft zal van 30 augustus tot 5 september 1962 een symposium over luchtfoto-inter pretatie worden georganiseerd onder auspiciën van commissie VII van de S.I.P. Voor nadere inlichtingen wende men zich tot Dr. H. Th. Verstappen, I.T.C., Kanaahveg 3, Delft, secretaris van genoemde commissie. Landmeetkundige instrumenten van de firma Kern Van het Ingenieursbureau Kaufmann te Santpoort, sedert vele jaren adverteerder in ons Tijdschrift, ontvingen wij bericht, dat dit bureau de import- en verkooprechten in Nederland van de landmeetkundige instru menten van de firma Kern heeft overgedragen aan de N.V. Handels vereniging Hagen, Kantorenflat Oostplein te Rotterdam-1. 27 november 1961 H.L.v.G D. de Vries. Voorlopige puntsbepaling met hulpsymbolen van Hausbrandt3 M. Rijs dijk. Veelhoek met twee of meer af sluitrich tingen in het begin- of eindpunt 5 H. L. Rogge. Ponskaarten bij het machinaal berekenen van affiene aansluitingen in Oost-Duitsland 65

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1961 | | pagina 80