lig Wenen Delft Parijs ioe congres van de Fédération Internationale des Géomètres. 24 aug.-i sept. Correspondentie: X. Internationaler Geometer-Kon- gress. Kongressdirektion. Krotenthallergasse 3, i e n 8. (Voorde bijwoning van dit congres kan door de Neder landse Landmeetkundige Federatie een subsidie worden verstrekt. De leden van de bij de N.L.F. aangesloten verenigingen hebben hieromtrent een rondschrijven ontvangen.) Symposium Photo-interpretation. 29 ang.-5 sept. Correspondentie: Dr. H. Th. Verstappen, I.T.C., Kanaahveg 3, Delft. Meeting of the International Gravimetrical Commission. 10 sept.-15 sept. Correspondentie: Bureau gravimétrique international, 39ter, rue Gay-Lussac, Paris V. München 100 jarig bestaan van ,,The International Association of Geodesy" (D.G.K.). 9 okt-13 okt. 11 en 12 okt. Symposium on „European Trian- gulation". Correspondentie: Prof. W. Kneissl, Standiger Sekretar der Bayerischen Akademie der Wissenschaften, Arcisstrasse 21, München. Nederlandse Landmeetkundige Federatie Naar wordt vernomen luidt het programma van de geodetische studiedag op vrijdag 27 april 1962 in het Laboratorium voor Landmeetkunde, Hesselink van Suchtelenweg 6, Wageningen als volgt 10.00 Ontvangst. 10.30 Huishoudelijke vergadering. 1. Opening door de voorzitter, Prof. ir. G. F. Witt. 2. Verslag van de secretaris ingevolge art. 6a van het Huishoudelijk reglement en financieel verslag van de penningmeester (zie blz. 112). Verslag kascommissie en benoeming nieuwe kascommissie. 3. Begroting. 4. Verkiezing van een penningmeester wegens het periodiek af treden van de heer W. L. Lievaart, die zich herkiesbaar stelt. (Ingevolge het Huishoudelijk reglement worden de leden van het dagelijks bestuur en de redactie gekozen uit een groslijst, bestaande uit de kandidaten, door de besturen van de aan gesloten verenigingen opgegeven voor de aanvang van de ver kiezing en uit de kandidaten, opgegeven staande de vergadering door één of meer stemgerechtigden).

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1962 | | pagina 61