256 Studiekring voor Cultuurtechniek De 26e gezamenlijke bijeenkomst van Studiekring en Sectie voor Cultuur techniek van het Koninklijk Genootschap voor Landbouwwetenschap zal op 15 november 1962 in Utrecht worden gehouden en zijn gewijd aan de Landbouwwegen. Op deze bijeenkomst zal het woord worden gevoerd door Ir. A. Oosterbeek, hoofd Afdeling Wegen van de Cultuurtechnische dienst, Ir. K. Wester, directeur van de Stichting Studiecentrum Wegenbouw en Dr. ir. D. Thoenes, hoofdtechnoloog bij het Rijkswegenbouwlaboratorium. Nadere mededelingen over programma, aanvangsuur en plaats zullen de leden tijdig worden toegezonden. Congressen en Symposia De navolgende congressen en symposia zullen in 1962 worden gehouden: Wenen Delft Parij s Dortmund München 26 juli 1962 10e congres van de Fédération Internationale des Géomètres. 24 aug.-i sept. Correspondentie: X. Internationaler Geometer-Kongress, Kongressdirektion, Krotenthallergasse 3, Wien 8. Symposium Photo-interpretation 29 aug.-5 sept. Correspondentie: Dr. H. Th. Verstappen, I.T.C., Kanaahveg 3, Delft. Meeting of the International Gravimetrical Commission. 10 sepL-15 sept. Correspondentie: Bureau gravimétrique international, 39ter, rue Gay-Lussac, Paris V. 47. Deutscher Geodatentag 26 sept.-29 sept. Correspondentie :Ausschuss zur Vorbereitung des 47. deutschen Geodatentages, 46 Dortmund 1 (Postfach). 100 jarig bestaan van ,,The International Association of Geodesy" (D.G.K.). 9 okt.-i3 okt. 11 en 12 okt. Symposium on „European Triangulation". Correspondentie: Prof. W. Kneissl, Standiger Sekretar der Bayerischen Akademie der Wissenschaften, Arcisstrasse 21, München. H. L. v. G.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1962 | | pagina 74