Landmeetkundig Gezelschap „Snellius" Fédération Internationale des Géomètres 327 De toekomst van de Geodetisch ingenieur Op g november a.s. organiseert het Landmeetkundig Gezelschap „Snellius" een symposium met als onderwerp: De toekomst van de geodetisch ingenieur. Een forum zal discussiëren naar aanleiding van het hiervoor geplaatste rapport „Onderzoek naar de positie en de plaatsings mogelijkheden van de geodetisch ingenieür" en naar aanleiding van ingezonden vragen. Het forum bestaat uit: Prof. ir. G. J. Bruins (voorzitter), Mr. ir. S. M. Meelker, de heer W. C. J. Burki, Prof. dr. ir. W. Schermerhorn, Prof. ir. G. F. Witt en twee personen uit het particuliere be drijfsleven. De opzet geschiedt met instemming van de besturen van de Vereniging van Civiel-landmeters en Geodetisch ingenieurs en de Vereniging van Kadaster en Landmeetkunde. Gezien het belang van het symposium voor de gehele Nederlandse geodetische wereld wordt belangstelling van buiten „Snellius" zeer op prijs gesteld. Het symposium wordt gehouden op vrijdag 9 november a.s. in het Laboratorium voor Geodesie, Kanaalweg 4 te Delft. Aanvang 14.00 uur. Einde: i 17.00 uur. Belanghebbenden verzoeken wij hun opgave voor deelname en eventuele vragen voor het symposium voor 21 oktober a.s. ter kennis te brengen van J. A. J. van der Salm, secretaris van het Landmeetkundig Gezelschap „Snellius", Kanaalweg 4 te Delft. In de voormiddag van 25 augustus j.l. vond in de congreszaal van de Neue Hofburg te Wenen de feestelijke opening van het tiende internationale congres van de F.I.G. plaats.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1962 | | pagina 73