35 Nederlandse Landmeetkundige Federatie Vereniging voor Kadaster en Landmeetkunde Beknopt verslag van de hoofdbestuursvergadering gehouden op 12 december 1963 te Utrecht Aanwezig zijn: Prof. ir. G. F. Witt (voorzitter), W. L. Lievaart, Prof. R. Roelofs, Ir. F. Schuurman, Ir. H. L. van Gent, Ir. P. J. Bakker, lr. M. J. te Nuyl (als opvolger van Ir. Schuurman), Ir. G. C. Dogterom, Ir. R. S. Dijkstra (als plaatsvervanger voor Ir. Te Nuyl) en Ir. I. P. Toussaint (secretaris). Het verslag van de vergadering van 23 oktober j.l. wordt ongewijzigd goedgekeurd. Besloten wordt de nog voorradige exemplaren van het „Register" eventu eel te verkopen tegen de prijs van een losse aflevering van het Tijdschrift. De commissie „Werkgroepen N.L.F." zal in januari worden geïnstalleerd. Het hoofdbestuur gaat akkoord met de rapporten, de verslagen en het financieel overzicht van de N.L.F.-examens 1963. De examencommissie verdient veel dank voor de wijze waarop het vele werk weer is verzet. Ten aanzien van de in te stellen commissie „Leidingen Kadaster" zal contact worden opgenomen met de directeur van de Vereniging van Neder landse Gemeenten. Het programma voor 1964 is nader besproken. Door de stijgende kosten zal in 1964 een beslissing moeten worden genomen betreffende de verhoging van contributie- en abonnementsgelden. Op uitnodiging van het hoofdbestuur vindt er een gesprek plaats met Ir. R. J. Rienks en Ir. M. A. Hol Craanen, resp. voorzitter en secretaris van de N.L.F.-examencommissie, met betrekking tot de ontwerp-statuten van de Stichting „N.L.F.-examens". Na een verhelderende en vruchtdra gende discussie wordt besloten tot een zo spoedig mogelijke afsluiting van de voorbereidingen. Aan het einde van de vergadering neemt Prof. ir. G. F. Witt met enkele welgekozen woorden afscheid van het hoofdbestuurslid Ir. F. Schuurman en bedankt hem daarbij voor de door hem geleverde belangrijke bijdragen en voor de prettige wijze waarop dat steeds is gebeurd. Ir. Schuurman bedankt op zijn beurt de voorzitter voor zijn woorden en bedankt de hoofd bestuursleden voor de prettige samenwerking en wenst het hoofdbestuur veel succes toe bij zijn verdere arbeid. De secretaris van de N.L.F. Ir. I. P. Toussaint Notulen van het openbare gedeelte van de Algemene Vergadering gehouden op 25 oktober 1963 te Amsterdam Aanwezig, volgens de presentielijst, 100 leden, t.w. Van Aggelen, Alberda, Bakker, Van Beek, Berends, Berendsen, Van den Berg, Van den Berge, Van Beukering J. H. B„ Van Beuke ring J. M„ Beukman, Bierma, Bloemena, Bonardt, Bonekamp, Bos A. H. O., Bruinsma, Daanje, Doekes, Dogterom G. C„ Dogterom W. A„ Dijkstra R„ Dijkstra R. S„ Edel, Eggen, Eggink, Feenstra, Van Gent, Glerum, Goïnga, Covers, Van der Graaf, Haasbroek, Hartman, Hemmes W. J„ Hennink, Heij, Homan, Van den Hoonaard, Ilsen, James, Jasperse, Jonkers, Joosten, De Koning, Krietemeijer, Van Lent, Van Lith, Lok, Loman, Lorenz, Van Mameren, Mantel, Martel, Meiborg, Meijer, Van der Molen, Moor, Van der Most, Muller E., Muller W„ Van Nes, Nottelman mej. M. E„ Te Nuyl, Outmans, Pie- terson, Posthuma, Prinsen, Quist, De Ridder, Resink, Van Roer- mund, Rogge, De Ruiter, Sanders G. H. M„ Sanders H. P. K„ Schipper,

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1964 | | pagina 37