93 van het bestuur van de U.G.G.I. 963-1966. 6. Samenstelling van de besturen van de A.I.G. en haar 5 secties voor de periode 1963-1966. 5. Samenstelling voor de periode x 7. Te verwachten bijeenkomsten in de jaren 1964, 1965 en 1966 1964 april Triest Course of lectures on the dynamical use of artifi Prof. Kaplan (U.S.A.) Prof. Bullen (Australië) Prof. Coulomb (Frankrijk) Prof. Garland (Canada) M. Bolin (Zweden) Mme Troitskaia (U.S.S.R.) Prof. Andersen (Denemarken) President: M. Doporto (Ierland) leden: MM. Krynski (Polen) Kukkamaki (Finland) RomanA (Spanje) Whitten (U.S.A.). President: Brig. G. Bomford (G.B.) vice-president: 1. Prof. A. Marussi (Italië)^ President van de Unie: ie vice-president: 2e vice-president: secretaris-generaal leden van het bureau: penningmeester Financiëel Comité secretaris-generaal adjunct-secretarissen 2. Prof. Y. Boulanger (U.S.S.R.) M. J. J. Levallois (Frankrijk) M. F. L. Culley (U.S.A.) Prof. Krynski (Polen) Ing. M. Louis (Frankrijk). Sectie I Détermination géométrique des positions. President: Prof. L. Asplund (Zweden) secretaris: Prof. P. L. Baetslé (België). Sectie II Nivellements et mouvements du sol. President: M. L. Cahierre (Frankrijk) secretaris: Prof. L. A. Jones (België). Sectie III Géodésie des satellites artificiels et astronomie géodésique President secretaris M. Wm. Markowitz (U.S.A.) Dr. A. Cook (G.B.). Sectie IV Gravimétrie. President secretarissen Sectie V Géodésie physique. President secretarissen Dr. D. Rice (U.S.A.) Prof. W. Grossmann (Duitsland) Mile. Dr. S. Coron (Frankrijk). Dr. E. Tengström (Zweden) Dr. M. Bursa (Tsjecho-Slowakije) Mme. I. Fischer (U.S.A.). cial satellites in geodesy. Organisator: Dr. A. Cook.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1964 | | pagina 47