73 Organisatie 3- Werkgroep Taluds Deze werkgroep is energiek aan het werk getogen. Men heeft al een aantal interne nota's gereed. 4. Werkgroep Afvoerfactoren Stedelijke Bebouwing De Werkgroep is begonnen met haar werkterrein af te bakenen. Zij wil haar werk vooral op de problemen van de praktijk richten. Ledental Het ledental bedroeg op 21 november 1963 (vorige vergadering) 267. Heden is dit aantal 287. Deze betrekkelijke grote uitbreiding is een gevolg van een in het begin van dit jaar gehouden ledenwerfactie, met name onder de pas afgestudeerde cultuurtechnici. Hierbij is vooral veel hulp ontvangen van Prof. ir. F. Hellinga. Bestuur Gezamenlijke bestuursvergaderingen met de Sectie voor Cultuurtechniek vonden viermaal plaats. In deze vergaderingen zijn o.m. aan de orde geweest: 1. de voorbereidingen van de voorjaars- en najaarsbijeenkomst 1964; 2. mogelijke onderwerpen, die in de toekomst aan de orde kunnen worden gesteld 3. de activiteiten-van de werkgroepen 4. zaken betreffende de „International Commission on Irrigation and Drainage". Volgens rooster traden Ir. B. C. E. Janssen en Ir. J. C. de Koning als bestuurslid af. Hun plaatsen werden ingenomen door Ir. C. D. Viehoff en Ir. J. H. van Kampen. Het bestuur is per 1 januari 1965 als volgt samen gesteld Voorzitter: Ir. D. van der Zaken Secretaris-penningmeester: Ir. J. H. van Kampen Leden: Ir. P. A. van der Sluis Ir. J. M. van Staveren Ir. C. D. Viehoff Ir. J. P. J. N. Voskens Ir. M. H. Warners De Secretaris, Ir. J. C. de Koning Nederlandse Landmeetkundige Federatie Dagelijks bestuur: Prof, ir. A. J. vandpr Weele, directeur van het T.T.C.,Jacoba van Beierenlaan 183, Delft, tel. 01730-22158 voorzitter Ir. D. van der Wulp, hoofdlandmeter bij de ruilverkavelingsdienst, Abt Ludolfweg 4, De Bilt, tel. 030-62134 secretarisW. L. Lievaart, hoofdingenieur-A bij de Gemeente Rotterdam, Simon Huyserstraat 2, Rotterdam-26, tel. 010-195873 penningmeester Postrekening: 259586 ten name van de penningmeester der N.L.F. te Rotterdam. Hoofdbestuurde leden van het Dagelijks bestuur; Ir. A.H. van der Most, hoofdlandmeter van het kadaster te 's-GravenhageIr. G. C. Dogterom, hoofd van het bureau van de landmeetkundige dienst van het kadaster te Zutphen; Ir. P. J. Bakker, geodetisch-ingenieur bij Publieke Werken der gemeente Amsterdam; Prof. R. Roelofs, hoogleraar aan de Technische Hogeschool te Delft; Ir. H. L. van Gent, hoofd van het bureau van de Fotogrammetrische dienst van het kadaster.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1965 | | pagina 75