75 Berichten Kadaster en Hypotheken Overleden te Breda op de leeftijd van 82 jaar op 3 jan. 1965 A. L. M. C. Smeulders,oud-landmeter van het kadaster. Eeruul ontslagen m.i.v. 31-3-65 de hoofdlandmeter mej. G. Oostingh te Groningen l.d. Benoemd tot ingenieur-verificateur, hoofd van de Ruilverkavelingsdienst, m.i.v. 1-1-1965 de hoofdlandmeter Ir. W. J. J. van Lent te Zierikzee r.d.; tot landmeter m.i.v. 1-12-1964 de adj.-landmeter Ir. H. Middel te Eind hoven l.d. In dienst genomen als adjunct-landmeter m.i.v. 1-11-1964 Ir. J. Polman te Zwolle l.d., m.i.v. 1-12-1964 Ir. N. G. H. Koopman te Eindhoven l.d. en Ir. M. C. de Koster te Middelburg l.d., m.i.v. 2-12-1964 Ir. K. van der Schaaf te Arnhem l.d. Opgeheven m.i.v. 1-1-1965 het bureau van de Ruilverkavelingsdienst te Zierikzee. Het Rapport van de Staatscommissie in zake het kadaster zal van eind februari a.s. af tegen een geringe vergoeding verkrijgbaar zijn bij de Staats drukkerij en Uitgeverij te 's-Gravenhage. Technische Hogeschool te Delft Benoemd tot wetenschappelijk hoofdambtenaar in vaste dienst bij de onderafdeling der geodesie de wetenschappelijk ambtenaar ie klasse Ir. E. F. Meerdink; tot wetenschappelijk ambtenaar per 1-10-1964 Ir. J. van Mierlo. Geslaagd op 20-11-1964 voor het ingenieursexamen geodetisch ingenieur de heren: J. G. M. Arkesteijn, A. Dekker, J. H. van Griethuysen, N. G. H. Koopman, J. Polman, K. van der Schaaf en A. C. Visser. Geslaagd op 18-12-1964 voor het kandidaatsexamen geodetisch ingenieur de heren: J. F. K. Barth, P. J. Griep, J. C. A. Heidweiller, J. D. L. Kremer, H. Krans, W. D. Moens, M. P. Moolenaar, R. Morrema, W. A. Oldenstam, P. J. Pronk, J. K. B. Sonnenberg, W. Takke, J. H. M. van der Wal en D. N. P. Brandsma. Landmeetkundig Gezelschap „Snellius" Het bestuur is thans als volgt samengesteld: A. A. L. Dekker (voor zitter), W. Beekman (secretaris), J. D. L. Kremer (penningmeester) en P. J. Griep vice-voorzitter) Werkgroep Balans Ruilverkavelingswet De samenstelling van de Werkgroep Balans Ruilverkavelingswet is als volgt: Prof. ir. G. F. Witt voorzitterIr. A. Govers, Ir. G. Homan, Prof. mr. P. de Haan, Mr. J. C. Somer, Mr. N. M. Zijp, Ir. C. Bosman, B. J. Franke en Ir. C. D. Viehoff. De heren Witt, Govers en Homan zijn aangewezen door de Nederlandse Landmeetkundige Federatie, de heren De Haan, Somer en Zijp door de Vereniging voor Agrarisch Recht en de heren Bosman, Franke en Viehoff door de Studiekring voor Cultuurtechniek van het Koninklijk Genootschap voor Landbouwwetenschap Als secretaris is aan de werkgroep toegevoegd Mr. D. L. Rodrigues Lopes, Kanaalweg 4, Delft (tel. 01730-33222, t. 7557).

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1965 | | pagina 77