n6 De bedoeling is een inzicht te geven in welke mate quantity surveying bijdraagt tot een doelmatig bouwen in het Verenigd Koninkrijk. Nadere inlichtingen worden verstrekt door het secretariaat van de RICS, 12, Great George Street, Parliament Square, Londen SWi, tel. Whitehall 5322. Fotogrammetrisch symposium te Londen Aan het University College London wordt van 19 tot 23 september 1966 een internationaal symposium georganiseerd over „Image Quality". Nadere inlichtingen worden verstrekt door Mr. G. R. Cooper, Instruments and Electrical Engineering Dept., Royal Aircraft Establishment, Fam- borough, Hants. Symposium over fotoïnterpretatie te Parijs Van 26 tot 30 September 1966 wordt in het kader van de werkzaamheden van commissie VII van de S.I.P. te Parijs een internationaal symposium georganiseerd met als onderwerp „Méthodologie de la photo-interprétation". Nadere inlichtingen worden verstrekt door: Commission VII de la S.I.P., 47 Avenue du Maréchal Fayolle, Parijs XVI. Fotogrammetrisch symposium te Florence Van 4 tot 9 oktober 1966 wordt door de Italiaanse fotogrammetrische vereniging (SI EET) te Florence een internationaal fotogrammetrisch sym posium georganiseerd met als onderwerp „De technische en economische organisatie van een luchtkaartering". Nadere inlichtingen worden verstrekt door: XI. C. N. SIFET, Ing. G. L. Ie Divelec, Via San Vito 4, Florence. Nederlandse Vereniging voor Fotogrammetrie De contributie voor leden-abonnee op Photogrammetria bedraagt f 25, per jaar. (Verbetering van het vermelde op blz. 45 van deze jaargang.) Vereniging voor Kadaster en Landmeetkunde Bij referendum is tot secretaris gekozenIr. W. J. Bonekamp, Drijffhout- straat 22 te Eindhoven, tel. 04900-65553. International Training Centre for Aerial Survey Benoemd tot doctor honoris causa aan de Universiteit te Glasgow de oud directeur van het I.T.C. Prof. dr. ir. W. Schermerhorn. Vereniging voor Agrarisch Recht Op 22 april a.s. vindt in Esplanade te Utrecht de jaarvergadering plaats van de Vereniging voor Agrarisch Recht. Behandeld worden de preadviezen die zijn uitgebracht door Ir. L. G. Oldenbanning en E. J. Woessink over de prijsbeheersing van landbouwgronden. Inlichtingen en aanmelding voor het lidmaatschap bij de secretaris, Diedenweg 18, Wageningen; tel. 08370-6111, toestel 2959. Rectificaties In het hoofd van de tabellen op blz. 23 tot en met 26 moeten de y-symbolen worden aangevuld tot f(y£), f(yi), f(ya). enz. Blz. 22, r. 11: y2 moet zijn y2. Blz. 24, r. 7: „evenals" laten vervallen. Blz. 26, r. 12: 1,232 moet zijn 0,232. 21 maart 1966 H. L. v. G.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1966 | | pagina 70