9 Heeft U Uw agenda bij de hand NEDERLANDSE LANDMEETKUNDIGE FEDERATIE Noteert U dan nu reeds bij de data 4 en 5 november 1966 dat U het tweedaags congres van de N.L.F. in Amsterdam gaat bijwonen met uw echtgenote, verloofde of vriendin! Wij twij felen er niet aan of het onderwerp, stedelijke planologie, heeft Uw volle belangstelling. Een viertal sprekers heeft zich inmiddels bereid verklaard voordrachten te houden over De Wet op de Ruimtelijke Ordening Stedebouwkundig onderzoek Agglomeratie-problemen Het plan Bijlmermeer Een korte samenvatting van hetgeen de vier inleiders te berde zullen brengen zal U, tezamen met het programma, tijdig worden toegezonden. Ennatuurlijk zullen wij er voor zorgen dat ook de dames volledig aan hun trekken komen De congrescommissie Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde Redacteuren-, Prof. ir. G. J. Bruins, Hoogleraar aan de Technische hoge school, Kanaahveg 4, Delft; Mr. ir. C. G. van Huls, Hypotheekbewaarder te Leeuwarden, Gouverneursplein 44. Redacteur-administrateur-. Ir. H. L. van Gent, Hoofd van het bureau van de Fotogrammetnsche dienst van het kadaster. Nieuwe Haven 6. 's-Gravenhage, tel. 112585. Redactiesecretaris D. de Vries. Leraar aan het Centraal teken- en opleidingsbureau van het kadaster, Nieuwe Haven 6. 's-Gravenhage, tel. 180647, postrekening 369299. Abonnementsprijs: 21.00 per jaar. Losse afleveringen en het Register op het Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde en aanverwante periodieken over de jaren 1935196° f 4-Afleveringen van 1947 en vroeger f 2.00. Losse afleveringen zijn uitsluitend bij de administratie verkrijgbaar. Adresveranderingen gelieve men op te geven aan de administratie van het Tijdschrift en aan de secretaris van de vereniging waarvan men lid is. Bibliotheek voor Kadaster en Landmeetkunde BibliothecarisIr. P. A. Roos, Bureau van de Fotogrammetrische dienst van het kadaster, Nieuwe Haven 6, 's-Gravenhage, tel. 112585. De catalogus samen met de supplementen A en B is verkrijgbaar a f 0.75, het supplement C eveneens a f 0.75 (postrekening 369299 t.n.v. D. de Vries te 's-Gravenhage.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1966 | | pagina 63