KARTOGRAFISCHE TEKENAARS GEMEENTE 'S-GRAVENHAGE De Gemeentelijke Dienst voor de Volks huisvesting vraagt op de tekenkamer- Grondzaken (sectie Kartografie) twee voor de vervaardiging van stadsplattegron den der gemeente 's-Gravenhage, voorna melijk op schalen 1 5000 en 1 10.000. Een der te benoemen functionarissen dient, na gebleken geschiktheid, de leiding van de sectie Kartografie te kunnen waarnemen. Voor deze vacature zijn vereist: a. ruime kennis en ervaring in hef vervaar digen van soortgelijke kaarten, zowel in technisch als esthetisch opzicht (bekend heid met reproductietechnieken en be drevenheid met de Brandauerpen); b. middelbare opleiding; c. leidinggevende capaciteiten. Salaris: f801,- tot f1101,- per maand. Be noeming boven het minimum is mogelijk. Voor de andere functie worden vereist: a. ervaring in stadskaartenwerk als boven bedoeld of in ander kartografisch werk, met daarmede gepaard gaande teken vaardigheid; b. een mulo- of daaraan gelijkwaardig di ploma dan wel diploma l.t.s. Salaris, afhankelijk van opleiding en be kwaamheid van f 564,- tot f 882,- per maand. Beneden 23 jaar gelden leeftijdssalarissen. Gunstige studiekostenregeling. Voor beide functies geldt: AOW-premie komt voor rekening van gemeente. Vakantietoelage 6% van het jaarsalaris. Uitzicht op waardevast pensioen. Sollicitaties met vermelding van volledige perso nalia en de naam van dit blad binnen 14 dagen ONDER NO. P 51 te zenden aan de Directeur van het Gemeentelijk Bureau voor Personeelsvoorzie ning, Burg. de Monchyplein 10, 's-Gravenhage.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1967 | | pagina 75