3- De formulieren en de gegevens 3.1. De formulieren. De bewoordingen van bovenstaand overzicht laten doorschemeren dat daaraan lijsten, overzichten, e.d., te pas komen. Na het verwerken der gegevens moeten de resultaten worden genoteerd. Dat is zo bij de klassieke methode, dat blijft zo bij de .machinale methode". De H.R.W. bevat een „Lijst van het materieel serie Kadaster Rvk.". Deze lijst omvat een opsomming van bij de ruilverkavelingsprocedure gebruikte formu lieren. Deze worden aangeduid met een nummer, voorafgegaan door een R (van Ruilverkaveling). Bij het gebruik van ponskaarten worden analoge formulieren gebezigd. Deze zijn vaak, wat hun in houd betreft, gelijk aan de H.R.W.-formulieren. Wat hun vorm (uiterlijk) betreft, verschillen ze er meestal sterk van. Ze dragen daarom een parallele nummering, maar onder toevoeging van een P (van Ponskaarten). In onderstaand overzicht der ruilverkavelingsregisters is aan gegeven bij welke formulieren reeds ponskaarten te pas komen, en 207 Overzicht der Ruilverkavelingsregisters met hun nummers R 1. Overzicht oude toestand, schattingsuitkomsten, en voorbereiding (overzicht wensen) ontwerp-toedeling R 2. Naamkaart P R 3. Percelenlijst P R 4. Waardeberekening P R 5. Aanvraag gegevens bevolkingsregister R 6. Ontwerptoedeling P R 7. Verificatie hypotheken P R 8. R 9. Lijst van Rechthebbenden P R 10. Proefstaat Rn. Kavelregister P R 12. Toedeling en geldelijke regelingen p R 13. Percelenregister nieuwe toestand P R 14. Berekening Ruilverkavelingsrente P R 15. Leggerextract C.D. 260) P R 16. Hypotheekregister R 17. Naamkaart-ponsdocument C.D. 259) R 18. Wensregister Toedeling R 19. Pachtkaarten (19a: gepacht; 19b: verpacht) P R 20. Planning (bij de C.D.Pachtregistratie) R 21. R 22. Verzamelkwartaalstaat R 23. Kwartaaloverzicht R 24. Kwartaalverslag R 25. Kennisgevingen (eigendomsbewijs) P R 26. Register van erfdienstbaarheden en andere bijzondere zakelijke rechten R 27. Stemmingskaart P R 28. Overzicht stand der werkzaamheden R 29. R 30. Verrekenposten P De afkorting C.D. betekent: Cultuurtechnische dienst. P reeds thans met behulp van ponskaarten aangelegd, p t.z.t. met behulp van ponskaarten aan te leggen.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1967 | | pagina 27