Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde 2Ö5 Inzending van kopij Aangaande de inzending van kopij voor het Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde bestaan de navolgende regels. De Redactie verzoekt inzenders van kopij hiermede zoveel mogelijk rekening te houden. 1. De kopij wordt gezonden aan de Redacteur-administrateur, Nieuwe Haven 6, Den Haag, tel. 070-11.25.85. 2. De Redactie beslist over het al of niet opnemen van ingezonden kopij. 3. De inzendingen dienen te voldoen aan de volgende eisen: a. Zij moeten geheel klaar zijn voor de zetter; in de regel worden in de drukproef geen wijzigingen meer aangebracht. b. Alleen internationale afkortingen betreffende het metrieke stelsel worden toegelaten. c. Men onderstrepe voor cursief en onderstippele voor gespatieerd. d. De voorkeur wordt gegeven aan machineschrift met regelafstand 2. Kr dient aan de linkerkant een marge van ca. 4 cm te worden aan gehouden, aan de rechterkant een van ca. 2 cm. Op het eerste blad late men ook bovenaan een ruime marge (J pagina) e. De bladzijden mogen slechts aan één zijde worden beschreven en dienen genummerd te zijn. f. Figuren moeten afzonderlijk in O.I.-inkt op ongelinieerd papier worden getekend en rechtstreeks voor reproduktie geschikt zijn. De tekening worde liefst op groter schaal gemaakt om bij de reproduktie te kunnen worden verkleind; men rekene daarop met de lettergrootte en met de lijndikte. Het gebruik van kleuren kan niet worden toe gelaten. g. Een samenvatting (lengte 100 a 150 woorden) van hetgeen in de inzending is besproken wordt op een afzonderlijk vel bij voorkeur in het Engels, anders in elk geval in het Nederlands, bijgevoegd. h. Het eventueel gewenste aantal overdrukken, benevens het volledig adres van de auteur, worden in potlood boven de kopij aangetekend. De auteur heeft recht op 15 kosteloze overdrukken of, zo de Redac teur-administrateur daartoe aanleiding ziet, volledige afleveringen. Met het oog op de kosten wordt verzocht van dit recht niet meer dan werkelijk nodig is gebruik te maken. Voor grotere aantallen wordt de kostprijs in rekening gebracht. i. Boven elk artikel worden vermeldvolledige titel van het stuk, naam, functie en stand- of woonplaats van de auteur. 4. De correctie van de drukproeven geschiedt door de Redacteur-admini strateur. 5. In de regel plaatst de Redactie de kopij in de volgorde waarin zij binnenkomt. 6. De Redactie behoudt zich het recht voor, alle wijzigingen aan te brengen, die, hetzij ter bekorting hetzij uit anderen hoofde, wenselijk worden geacht, echter zonder dat het betoog of de zin van het artikel wordt aangetast. Indien enigszins doenlijk, zullen uitvoerige wijzigingen in overleg met de auteur tot stand worden gebracht. Wat kaarten, tekeningen en foto's betreft, behoudt de Redactie zich het recht voor, ze naar haar goedvinden weg te laten, te verkleinen, te vergroten, te wijzigen of gekleurde tekeningen slechts in zwart te doen reproduceren. 7. Voor aangenomen artikelen wordt geen honorarium betaald. 8. Door de Redactie ter bespreking toegezonden boeken enz. blijven eigendom van de Nederlandse Landmeetkundige Federatie. Boven boekbeoordelingen worden achtereenvolgens vermeld: auteur, titel, aantal bladzijden, formaat in cm, prijs, uitgever en jaartal.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1967 | | pagina 85