Berichten 206 g. Niet voor plaatsing geschikt geachte bijdragen zullen worden terug gezonden. 10. De Redactie stelt zich niet aansprakelijk voor het verlies van of schade aan toegezonden bijdragen. 11. Exemplaren van deze „regels" kunnen worden aangevraagd bij de Redacteur-administrateur (zie sub i). i augustus 1967 De Redactie van het Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde Kadaster en Hypotheken Overleden te Amersfoort op 12-5-1967 in de leeftijd van 89 jaar Chr. A. Struyck, oud-hoofd van het bureau van de landmeetkundige dienst te Almelo. Benoemd tot hoofdingenieur A van het kadaster m.i.v. 1-7-1967 de hoofd ingenieur van het kadaster Mr. ir. J. L. G. Henssen te 's-Gravenhage, Min. v. Fin.; m.i.v. 1-7-1967 de hoofdingenieur van het kadaster Ir. W. A. Claessen te 's-Hertogenbosch, met gelijktijdige benoeming tot hoofd van het bureau l.d. aldaar; m.i.v. 1-8-1967 de hoofdingenieur van het kadaster Ir. R. Boer te Almelo, met gelijktijdige benoeming tot hoofd van het bureau l.d. Maastricht; m.i.v. 1-9-1967 de hoofdingenieur van het kadaster J. R. P. Bakker te Alkmaar, met gelijktijdige benoeming tot hoofd van het bureau l.d. Amsterdam; m.i.v. 1-9-1967 de hoofdingenieur van het kadaster Ir. J. van Vliet te Alkmaar, met gelijktijdige benoeming tot hoofd van het bureau l.d. Assen; m.i.v. 1-1-1968 de hoofdingenieur van het kadaster I. J. Tamminga, met gelijktijdige benoeming tot hoofd van het bureau Zwolle rvk. Ontslagen m.i.v. 1-7-1967 de ingenieur van het kadaster Ir. G. Jacobs te Leeuwarden l.d.; m.i.v. 1-9-1967 de hoofdingenieur A van het kadaster J. van Ballegooijen te Assen l.d. Verplaatst m.i.v. 1-6-1967 de hoofdingenieurs van het kadaster H. A. Steijn Parvé van Amsterdam l.d. naar Eindhoven l.d. en W. van Berk van Breda rvk. naar Groningen rvk., de ingenieur ie klasse van het kadaster Ir. J. L. Slagman van Eindhoven l.d. naar 's-Hertogenbosch l.d., de in genieur van het kadaster Ir. H. J. W. Bloemena van Arnhem l.d. naar Arnhem rvk.; m.i.v. 1-7-1967 de hoofdingenieur van het kadaster Ir. P. van der Wulp van Middelburg rvk. naar Breda rvk.; m.i.v. 1-8-1967 de ingenieur van het kadaster Ir. W. J. Vermeulen van Utrecht l.d. naar Amsterdam l.d.; m.i.v. 1-9-1967 de bewaarder van de hypotheken en het kadaster Mr. J. J. Kraan van Leiden naar Haarlem. Gedetacheerd m.i.v. 1-9-1967 de ingenieur ie klasse van het kadaster Ir. W. J. F. Krietemeijer te Breda l.d. aan het Min. v. Fin., Dir. Org. v. d. Belastingdienst Technische Hogeschool te Delft Geslaagd voor het ingenieursexamen geodetisch ingenieur op 13 juni 1967 de heren G. Ebbinge en F. Vos; voor het kandidaatsexamen geodetisch ingenieur op 14 juni 1967 de heer W. J. van Kooten Laboratorium voor Geodetische Rekentechniek Op 18 mei 1967 is de volledige vereffening van het Nederlandse hoofd- driehoeksnet in één geheel doorgevoerd. Deze berekening vond plaats in het kader van de hervereffening van het Europese driehoeksnet. Daarom werden dan ook niet alleen de metingen gebruikt van het oorspronkelijke hoofddriehoeksnet, maar ook van de aansluitingsnetten met België en Duitsland. De berekeningen werden doorgevoerd met de TR4 van de Technische Hogeschool te Delft en voorbereid in nauwe samenwerking met de Wis kundige dienst van deze TH. De uitvoering van de berekeningen vergde 44 minuten, de voorbereidingstijd 10 maanden. De vereffening is doorgevoerd met het tweede standaardvraagstuk en omvatte 170 onbekenden.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1967 | | pagina 86