33i I.V. Ingenieur-Verificateur. Kad. Kadaster. M. Perceel is als beschermd Monument aangewezen. Min. Ministerie. m.m. mutatis mutandis MS. Mark-Sensing. NAW. Alaam-^dres-Woonplaats. NKPD. Naamkaart-ponsdocument. N.W. Leggerartikel waarop percelen zijn geboekt vallende onder de natuurschoonwet 1928. NWOP. Idem, indien de percelen tevens zijn opengesteld voor het publiek. O.G. Op het perceel is een recht van opstal gevestigd t.b.v. een aardolie of aardgas producerende of verwerkende indus trie. Par. Paragraaf. P.C. Plaatselijke commissie. P.H.S. Pacht-Hypotheek-Servituut. PPN. Planperceelnummer. R.C. Rechter-Commissaris. Reg. Register. Registr. Registratie. Rvk. Ruilverkaveling. SK. Soort Kaart. T.H. Technische Hogeschool (te Delft). Wpl. Werkplan. ZR. Zakelijk Recht. Ponskaarten bij administratieve ruilverkavelingswerkzaamheden Inhoudsopgave 1. Inleiding. 1.1. Opdracht. 1.2. Proefobjecten. 2. De Ruilverkavelingsprocedure. 2.1. De vijf hoofdfasen. 2.2. De tien administratieve fasen. 3. De formulieren en de gegevens. 3.1 De formulieren. 3.2. De gegevens. 4. Registratie en administratie. R-nummers 1 4.1. Registratie. 4.2. Administratie. 4.3. R-nummers I. 5. De ponskaart in de administratie. 5.1. Algemeen. 5.2. De drie soorten ponskaarten en hun samenhang. 5.3. De N.A.W.-kaart. 5.4. De ZR-kaart. 5.5. De perceelkaart. 5.6. De ponskaart zelf. 6. Codes. 6.1. Algemeen. 6.2. De codes Soort Kaart (SK) en Huwelijksgemeenschap (HG).

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1967 | | pagina 65