386 I.T.C.-Delft De Minister van Onderwijs en Wetenschappen heeft per 2 aug. 1967 de benoeming goedgekeurd van de hieronder genoemde docenten aan het I.T.C. tot de functie achter hun namen vermeld: Prof. ir. A. J. van der Weele, gewoon hoogleraar, tevens rector van het instituut, om onderwijs te geven in de fotogrammetrie. Dr. H. G. Jerie, gewoon hoogleraar, fotogrammetrie. Dr. H. Th. Verstappen, gewoon hoogleraar, geomorfologie gebaseerd op luchtfotoïnterpretatie. Drs. D. Eckhart, gewoon hoogleraarmeettechniek en automatisering ten behoeve van de fotogrammetrie en haar toepassingen. Ir. H. C. Zorn, lector, fotogrammetrie. Dr. ir. J. Bennema, gewoon hoogleraar, bodemkaartering en het gebruik van luchtfoto's ten behoeve van de landbouw. Dr. C. Voute, gewoon hoogleraar, algemene en toegepaste geologie. Dipl.-Ing. R. Zurlinden, lector, fotogrammetrie. Ir. S. Dijkstra, lector, ertsexploratie. Dr. B. Makarovic, lector, fotogrammetrie. Dr. ir. I. S. Zonneveld, lector, vegetatiekaartering. Ir. J. Visser, lector, fotogrammetrie. Zou dat bij ons kunnen gebeuren In ,,The Canadian Surveyor" van maart j.l. lazen wij het volgende bericht: Recently Mr. Hugh Monro of the Topographical Survey was running levels in Saskatschewan when he came across the remnants of a building foundation. The building had been torn down in 1952 but the bulldozer operator doing the work had refused to demolish a portion of one of the walls because it contained a geodetic bench mark. It was discovered that this mark had been placed by D. McMillan in 1918 during the running of a level line east from Wilverine Station. If there were such a thing as a „Supple mental Award of The Year" it would certainly go to the operator of that bulldozer. Redactie-wisseling M.i.v. 1-1-1968 zal Ir. P. A. Roos mijn taak als redacteur-administrateur van het Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde overnemen. Voor het zover is, wil ik gaarne allen danken die mij in de afgelopen tien jaar hebben gesteund bij de samenstelling van de afleveringen; in de eerste plaats geldt deze dank mijn mede-redacteuren, die mij, in prettige samenwerking, steeds met raad en daad bijstonden bij de beoordeling der kopijdaarnaast de auteurs, die met meer of mindere regelmaat een groot deel van de inhoud voor hun rekening namen; vervolgens de lezers, voor hun lankmoedigheid als zij in een aflevering niet vonden hetgeen zij zochten; dan nog de firma Brill, die ondanks personele moeilijkheden vertragingen in de verschijning zo veel mogelijk wist te beperken; en, last but not least, mijn redactie secretaris de heer D. de Vries, die als een voortreffelijke rechterhand enorm veel werk voor zijn rekening heeft genomen. Mijn opvolger wens ik veel succes toe. 15 nov. 1967 H. L. v. G.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1967 | | pagina 48