Berichten 82 Kadaster en Hypotheken Eervol ontslagen onder dankbetuiging voor de belangrijke diensten aan den lande bewezen m.i.v. 1-1-1968, Mr. ir. S. M. Meelker, Directeur, Hoofd van de Directie Kadaster en Hypotheken van het Ministerie van Financiën. Overleden op 23-1-1968 te Exloo inde leeftijd van 54 jaar Mr. ir. S. M. Meelker, oud-Directeur, Hoofd van de Directie Kadaster en Hypotheken; op 22-12- 1967 in de leeftijd van 63 jaar Mr. ir. C. G. van Huls, Hoofdbewaarder- titulair van de hypotheken en het kadaster te Leeuwardenop 3-12-1967 in de leeftijd van 87 jaar P. J. Hamelberg, oud-Ingenieur-Verificateur van het kadaster te Amsterdam; op 14-12-1967 in de leeftijd van 74 jaar W. Visser, oud-hoofd van het bureau van de landmeetkundige dienst te 's-Gravenhage. Benoemd', tot ingenieur ie klasse m.i.v. 1-12-1967 de ingenieurs Ir. L. A. Koen te Rotterdam L. D., Ir. G. Vink te Middelburg Rvk en Ir. T. V. A. Pollen te Breda Rvk. Verplaatst', m.i.v. 11-3-1968 de ingenieur Ir. P. J. Pronk, van Alkmaar l.d. naar Leeuwarden l.d.; m.i.v. 16-12-1967 de ingenieur ie kl. Ir. W. J. F. Krietemeijer, van Breda l.d. naar 's-Gravenhage l.d.m.i.v. 1-2-1968 de ingenieur ie kl. H. M. van der Werff, van Maastricht l.d. naar Amsterdam l.d.; m.i.v. 15-2-1968 de ingenieur ie kl. Ir. H. M. G. A. Eggen, van Amsterdam l.d. naar Utrecht l.d.; m.i.v. 1-3-1968 de ingenieur ie kl. Ir. W. Berends, van Zutphen l.d. naar Arnhem l.d. Gedetacheerd', m.i.v. 1-11-1967 de ingenieur Ir. W. H. de Vos, Assen Rvk, tot nader order aan het bureau Groningen Rvk. Technische Hogeschool te Delft Geslaagd voor het kandidaatsexamen geodetisch ingenieur op 19-12-1967 de heren: J. Denekamp (met lof), H. J. G. L. Aalders, H. A. Hettema, J. L. A. J. M. Martens, H. H. Schuringa, A. H. Start en E. Vermaat. Geslaagd voor het ingenieursexamen geodetisch ingenieur op 22-11-1967 de heren W. Beekman en R. Zijlstra. Benoemd tot wetenschappelijk medewerker bij de onderafdeling Geodesie m.i.v. 22-11-1967 ir. W. Beekman. Landmeetkundig Gezelschap „Snellius" Het bestuur van het Gezelschap is thans als volgt samengesteld J. L. A. J. M. Martens, voorzitter, J. Denekamp, secretaris, J. E. M. de Lange, penningmeester. K.L.M. Aerocarto n.v. Van KLM AEROCARTO n.v. ontvingen wij het volgende bericht: Het jaar 1968 zal voor de interne organisatie van het bedrijf een uiterst belangrijk jaar worden. Omstreeks april-mei a.s. zal een reeds jarenlang aanwezige wens van de Directie om, terwille van de economie, de bedrijfsonderdelen op Schiphol en Den Haag onder één dak te brengen, gerealiseerd worden. Wij zijn er nl. in geslaagd in een moderne nieuwbouw aan de Pr. Beatrixlaan in Den Haag, 2 ruime verdiepingen en een keldergedeelte in te huren. De inrichting van de nieuwe behuizing zal door aanschaffing van de meest efficiënte apparatuur, in het bijzonder t.b.v. de laboratoria, gericht worden op verhoging der produktiemogelijkheden. In het a.s. opnameseizoen zullen de opname-vliegtuigen niet meer vanuit Schiphol opereren, maar wordt het vliegveld Zestienhoven in Rotterdam de vaste basis van de opname-units van ons bedrijf.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1968 | | pagina 84