r TECHNISCH MEDEWERKER K. J GEMEENTE 's-GRAVENHAGE De Gemeentelijke Dienst voor de VOLKSHUISVESTING (hoofd afdeling Grondzaken) vraagt voor de technische administratie en registratie een De taak van deze functionaris zal voornamelijk bestaan uit: voorbereidende werkzaamheden ter zake van grondtransacties, zulks met inbegrip van de aan een en ander verbonden technische aspecten het concipiëren van correspondentie en het voeren van bespre kingen ter zake van het vorenstaande. Vereisten: een middelbare schoolopleiding; het bezit van het H.T.S.-diploma, afd. Bouwkunde, dan wel van een daarmede gelijk te stellen opleiding; goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift; belangstelling voor werkzaamheden van zowel technische als administratieve aard. Een opleiding makelaardij in onroerende goederen, alsmede enige jaren praktijkervaring strekken voorts tot aanbeveling. Benoeming zal naar gelang van diplomabezit, leeftijd en ervaring geschieden in een der rangen van technisch ambtenaar, waarbij een maximum salaris kan worden geboden van rond 1-350,— per maand. AOW-premie komt voor rekening van de gemeente. Vakantietoelage 6% van het jaarsalaris. Welvaartsvaste pensioenvoorziening. Verplaatsingskostenvergoeding volgens gemeentelijke regeling. Uitvoerige, eigenhandig geschreven sollicitaties, met vermelding van volledige personalia en referenties, alsmede van de naam van dit blad, binnen 14 dagen onder no. R 16 te zenden aan de Directeur van het Gemeentelijk Bureau voor Personeelsvoorziening, Burg. de Monchy- plein 10, 's-Gravenhage.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1968 | | pagina 87