206 De tentoonstelling is op 19 september geopend van 9.00- 19.00 uur en op 20 september van 9.00-15.00 uur. Deelname en kosten Voor leden van de bij het N.G.L. en de N.L.F. aangesloten verenigingen en voor vrije abonnees op Geodesia is de deel name aan het congres kosteloos. Voor anderen bedragen de deelnamekosten 5. Alleen op 19 september bestaat gelegenheid deel te nemen aan een gemeenschappelijke lunch. De kosten hiervan be dragen voor leden van de bij het N.G.L. en de N.L.h. aan gesloten verenigingen en voor vrije abonnees op Geodesia 4.en voor anderen 6. De toegang tot de tentoonstelling is kosteloos. A anmelding Leden van de bij de N.L.F. aangesloten verenigingen kunnen zich opgeven bij de heer Ir. D. van der Wulp, Betje Wolff- straat 65 te Zwolle, door middel van een briefkaart onder vermelding of men aan de lunch wenst deel te nemen. Tegelijk met de aangifte dienen de verschuldigde lunch- kosten ad 4.(inclusief) te worden overgemaakt op post rekening 1110563 t.n.v. de penningmeester van de congres commissie van de Stichting Nederlands Genootschap voor Landmeetkunde te Eist (Gld.). In verband met de vele administratieve werkzaamheden verzoeken wij U dringend uw aangeifte zo spoedig mogelijk en in ieder geval voor 1 september 1969 in te zenden en de kosten gelijktijdig te betalen. Het volledige programma (tevens bewijs van toegang) van congres en tentoonstelling wordt omstreeks 10 september aan alle deelnemers toegezonden. de congrescommissie: E. Schrikkema, Ing. - voorzitter B. H. W. Benda - secretaris H. A. M. Tijsmans - penningmeester

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1969 | | pagina 64