37 Vereniging voor Kadaster en Landmeetkunde Notulen van het openbaar gedeelte van de 85e Algemene Vergadering gehouden op 24 oktober 1969 te Eindhoven. Aanwezig volgens presentielijst 74 leden en buitengewoon leden, te weten: Avenarius, Bakker, Berends, v. d. Berge, v. Berk, J.M. v. Beukering, Beukman, Bruinsma, Claessen, Daanje, Docters v. Leeuwen, Doekes, Dijkstra, Edel, Eggen, Eggink, Ferwerda, Geerts, v. d. Graaf, den Hamer, Hemmes, Hennink, Henssen, Hey, Homan, Ilsen, Jasperse, Joosten, Kikkert, Koen, H. de Koning, J. E. de Koning, Koopman, de Koster, Ligterink, Lodewijks, Makkinga, Mantel, Massink, Meijer, Moolenaar, Moor, Morrema, v, d. Most, E. Muller, te Nuyl, v. Osch, OUTMANS, PlETERSON, POLLEN, PRINSEN, PRONK, QuIST, ReSINK, DE Ridder, Roelofs, Rogge, Ruitenbeek, v. d. Schans, School, Slagman, Snijder, Sonnenberg, Stoorvogel, Stuurman, v. d. Tak, Tamminga, Ultee, Vink, Visser, de Vos, Westerbeek, P. v. d. Wulp, Wytema. 1Opening. De voorzitter, Ir. A. H. v. d. Most, opent de vergadering om 12.15 uur. en heet alle aanwezigen hartelijk welkom op deze Algemene Vergadering, waarop aan het 85-jarig bestaan van de vereniging aandacht besteed wordt. Het verheugt hem juist op deze vergadering zoveel buitengewone leden, die door hun aantal genegenheid en liefde voor het vak en ambt van land meter van het kadaster en door hun inspraak de vereniging steunen, te kunnen verwelkomen. Hij stelt voor, in verband met het feit dat eerst na de middagpauze de gasten aanwezig zullen zijn, op de agenda tussen de punten 4 en 5 een punt in te voegen: Heropening en toespraak in verband met de viering van het 17e lustrum. Hierna nodigt hij de vergadering uit met hem te willen gedenken de leden, oud-leden en oud-collega's, die sinds de vorige Algemene Vergadering zijn overleden G. W. H. van der Veen, H. Hardorff, beiden oud-landmeter te Breda en A. J. H. Meertens, oud-hoofd van de R.D. Aan hen worden enkele ogen blikken van stilte gewijd. Gelukwensen richt hij daarna tot collega H. J. Hennink, die een Konink lijke Onderscheiding heeft ontvangen. Met het uitspreken van de hoop, dat gedurende het verdere verloop van de vergadering een duidelijke menings vorming mogelijk zal blijken, verklaart de voorzitter het openbaar gedeelte van de Algemene Vergadering voor geopend. 2. Notulen van de Algemene Vergadering van 18 oktober 1969, zoals opge nomen in het Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde, 84e jaargang nr. 6 blz. 456 e.v. Deze notulen worden met dank aan de secretaris zonder op- of aanmer kingen goedgekeurd en vastgesteld. 3. Verslag ingevolge art. 14a van het Huishoudelijk Reglement, (jaarverslag), zoals opgenomen in het Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde, 84e jaargang nr. 4 blz. 264. Het verslag wordt zonder aanmerkingen goedgekeurd. 4. Bestuursverkiezingen De waarnemend secretaris had bij punt 3: „Ingekomen Stukken" van de Huishoudelijke Vergadering melding gemaakt van de volgende kandidaat stellingen Door de afdelingen Groningen-Friesland-Drente, Deventer, Amsterdam, Breda en Den Haag: W. van Berk, Door de afdeling RoermondF. W. Avenarius.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1970 | | pagina 39