GEODETISCH INGENIEUR Technische Hogeschool Delft WETENSCHAPPELIJK MEDEWERKER IN DE FOTOGRAMMETRIE Het Instituut voor Cultuurtechniek en Water huishouding te Wageningen vraagt voor de Hoofdafdeling Landinrichting voor spoedige indiensttreding een De taak omvat het onderzoek van verkavelingskenmerken (o.a. met behulp van luchtfotogrammetrie), optimalisering van de plattelands inrichting (het wegontwerp, de toedeling) en de inbreng van geodetische kennis in het cultuurtechnische onderzoek in het algemeen. In het onder zoek is er een regelmatig contact met andere medewerkers onder andere op het gebied van de cultuurtechniek, de planologie en de economie van de Hoofdafdeling. Aanstelling geschiedt in een der rangen van wetenschappelijk ambtenaar afhankelijk van leeftijd en ervaring. Het verplaatsingskostenbesluit is van toepassing. Sollicitaties te richten aan het Instituut, Staringgebouw, Lawickse Allee 136 te Wageningen. De Onderafdeling der Geodesie zoekt per 1 maart 1970 een: De gevraagde ingenieur zal opgenomen worden in een foto- grammetrische werkgroep, momenteel bestaande uit een hoog leraar, een wetenschappelijk hoofdmedewerker, een technisch ambtenaar, twee rekenaars en enige student-assistenten, en deelnemen aan onderwijs (praktische oefeningen) en onderzoek. Aanstelling zal geschieden in het rangenstelsel der wetenschap pelijke medewerkers. Salariëring volgens Rijksregeling. A. O. W. -premie komt voor rekening van de Technische Hogeschool. Directe opneming in welvaartsvast pensioenfonds. Schriftelijke solicitaties te richten aan het Hoofd van de Afdeling Personeelszaken, julianalaan 134 te Delft, onder vermelding van nr B 6945/24688 in de rechterbovenhoek van de brief.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1970 | | pagina 53