2.3-4- Op de overzichtskaarten worden niet de volledige nummers van 6 cijfers vermeld. De punten die op eenzelfde overzichtskaart zijn gelegen, hebben de eerste 3 cijfers gemeen, zodat volstaan kan worden met het vermelden van de eerste 3 cijfers in de rechterbovenhoek van de kaart en van de laatste 3 cijfers bij de punten. 2.3.5. Op een nog nader te bepalen wijze zullen coördinaten- lijsten van deze punten worden vervaardigd, die regelmatig zullen worden bijgehouden en die voor het gedeelte dat hun aangaat aan de bureaus, en tegen een nog aan te geven tarief aan derden zullen worden verstrekt. 2.3.6. Op deze lijsten komen o.m. voor: het puntnummer, de coördinaten, korte omschrijving (straat en huis nummer) en aard der verzekering. 2.4. Coördinatenstelsel. 2.4.1. De coördinaten van de R.D.-punten en hoofdpunten worden in het vervolg aangegeven in het coördinaten stelsel van de topografische kaarten. Dit is ten opzichte van het huidige R.D.-stelsel 155 km west waarts en 463 km zuidwaarts evenwijdig verschoven. 2.4.2. Door de invoering van het nieuwe stelsel is bereikt dat: a. uitsluitend positieve coördinaten worden ver kregen b. voor ieder punt de y-waarde groter is dan de x-waarde c. het ruitennet van de topografische kaarten kan worden gebruikt. 3. De wijze van verzekering en controle van de R.D.-punten en hoofdpunten geeft voldoende waarborg voor de juistheid van de coördinaten en de aanwezigheid van deze punten in het terrein. 4. Andere vaste punten. 4.1. Op de bureaus van het kadaster zijn ook gegevens aanwezig over vaste punten die in het algemeen minder duurzaam zijn verzekerd en in het terrein niet periodiek worden gecontroleerd, zodat voor de betrouwbaarheid van deze punten niet kan worden ingestaan. 4.2. Nummering. De nummering geschiedt per kadastrale gemeente in doorlopende volgorde (bij uitzondering per burgerlijke gemeente) 4.3. Afbeelding. Gestreefd wordt naar afbeelding van alle punten op de i4i

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1970 | | pagina 25