- 27 Is goedgevonden en verstaan Aan den verzoeker te kennen te geven, dat aan de bij het besluit van 22 Juli 1922 No. 11 ingestelde Salariscom missie is opgedragen der Regeering van advies te dienen nopens eene herziening van de thans voor de burgerlijke landsdienaren geldende inkomsten regelingen en dat op de voorstellen dier Commissie niet kan worden vooruitgeloopen door reeds thans eene beslissing te nemen ten aanzien van de wedderegeling van het hooger technisch personeel bij het Kadaster, doch dat door de Commissie op de belangen van dat personeel zal worden gelet onder mededeeling voorts, dat zijn rekest, gedagteekend Semarang 21 December 1922, in handen is gesteld van den Directeur van Binnenlandsch-Bestuur met verzoek om nopens de daarin aangevoerde bezwaren tegen de door het Hoofd van den Kadastralen Dienst ontworpen voorstellen tot reorganisatie van dien dienst t. z. t. van zijn gevoelens te doen blijken. Uittreksel dezes zal worden verleend aan den belang hebbende, tot inlichting. Stemt overeen met voorz. Register De Gouvernements Secretaris. Het volgende werd onder de aandacht van de Salaris commissie gebracht Aan de SALARIS-COMMISSIE te BANDOENG. Het bestuur der Vereeniging van Hooger Technisch Personeel van het Kadaster, als rechtspersoon erkend bij Besluit van den Gouverneur-Generaal van Nederlandsch-Indië dd. 19 Januari 1920 No. 53, heeft de eer Uwe Commissie bij deze beleefd aan te bieden afschriften van onze verzoekschriften in zake partieele salaris-verbetering gericht aan zijne Excellentie den Gouverneur-Generaal van

Tijdschrift voor het Kadaster in Ned.-Indië | 1923 | | pagina 28