K. G. HULLA. Den ien Januari 1936 zal voor velen onzer eèti^l^zjj&faien wij niet licht zullen vergeten. Het was op dien triesten nieuw jaarsmorgen, dat onze sympathieke vriend en toegewijde medewerker K. G. Hulla Indië voor goed verliet, om in Europa van zijn welverdiende rust te genieten. Zijn loopbaan is een ieder onzer bekend. Zijn weg is niet altijd over rozen gegaan. Als onvermoeid, onbaatzuchtig wer ker heeft hij resultaten geboekt, die onvergankelijk zijn. De moderniseering van onzen technischen dienst is voor een belangrijk deel zijn werk geweest. Gezondheidsredenen noopten hem zijn werk neer te leggen en het corps vaarwel te zeggen, waaraan hij zoozeer gehecht was. Wij zullen hem in menig opzicht missen. Zijn eerlijke inborst, zijn ongekunstelde eenvoud en zijn onbegrensde hulpvaardigheid hebben hem talrijke vrienden bezorgd. Men kon steeds op hem rekenen en hij genoot een ieders vertrouwen. Zijn kundigheden en zijn ongelooflijke arbeidsprestaties hebben hem eer en aanzien doen verwerven, Zooals slechts weinigen die deelachtig zijn geworden. Wat de Heer Hulla in onzen dienst heeft beteekend, behoeft nauwelijks gememoreerd te worden. Zijn naam is een stuk Kadastrale geschiedenis. Onnoemelijk veel is onze diensttak aan hem verschuldigd. Jong en oud, ondergeschikten, collega's en superieuren: een ieder wist hem ten volle te apprecieeren. Zijn naam was zelfs buiten ons corps bekend Dankbaar en trotsch zijn wij, dat hij in onze gelederen schouder aan schouder met ons heeft gestaan. Wij waren er reeds lang op voorbereid, dat hij vertrekken zou, en toch viel het scheiden ons zwaarder dan wij konden vermoeden. In ons midden is een leege plaats ontstaan, die voorloopig leeg zal moeten blijven. In de vriendenkring zal voortaan een trouw kameraad afwezig zijn.

Tijdschrift voor het Kadaster in Ned.-Indië | 1936 | | pagina 3