138 Het betreffende form. 2 luidt als volgt: „Kennisgeving betrekkelijk de perceelen eigendom verp. Nos ten name van De Ingenieur van het Kadaster in Ned.-Indië te Batavia brengt ter Uwer kennisse: le. Dat bij de kadastreering tevoorloopig te Uwen name zijn gebracht de in deze kennisgeving vermelde eigendommen. 2e. Dat de kadastrale kaarten van den18 tot en met den18ter inzage zullen lig gen om te kunnen worden geraadpleegd. 3e. Dat ambtenaren van het Kadaster gedurende den vermelden' tijd dagelijks van des morgens 7 tot des middags 1 ure ter plaatse vermeld zitting zullen houden ten einde behulpzaam te zijn bij het aanwijzen der eigendommen op de kaart en om inlichtingen te geven en te ontvangen. Wordende U uitgenoodigd le. Om deze kennisgeving persoonlijk of bij gemachtigde op de aangegeven zittingsdagen te komen inleveren, ten einde er uwe bezwaren bekend te maken omtrent de tenaamstelling, de plaatselijke benaming, de inhouds-grootte, de afmetingen der perceelen, enz. 2e. Om kennis te geven of al uwe eigendommen hierop zijn ver meld en of er perceelen zijn opgegeven, die U niet toebe- hooren, deze Iaatsten aan te wijzen en zoo mogelijk den naam van den rechten eigenaar op te geven. Om uwe eigendomsbewijzen aan de ambtenaren van het Ka daster te vertoonen, ten einde te vergelijken of zij overeen stemmen met de perceelen, die bij het Kadaster te uwen name zijn gesteld. 4e. Om deze kennisgeving, indien U geene aanmerkingen heeft of anders na de oplossing der bezwaren, hetzij door toelich ting, hetzij door verbetering der kadastrale stukken, te onder teekenen. Ten einde U in het vervolg de meest mogelijke zekerheid voor het rustig bezit uwer eigendommen en de onaantastbaarheid hunner grenzen te verschaffen en door de meest zekere aanduiding Cursiveering van mij. E.

Tijdschrift voor het Kadaster in Ned.-Indië | 1938 | | pagina 30