13 CIRCULAIRES EN AANSCHRIJVINGEN Circ. 2814 (vervolg)Deze aanteekening geschiedt in de eerste plaats door op het artikel van den perceelsgewijzen leg ger waarop de onr. goederen voorkomen, in het hoofd aan te teekenen: Art. 29 Wet op het Levensverzekeringbedriif 1922, Staatsblad no. 716, zulks met verwijzing naar de perceelen,wel ke als waarde bedoeld in de art. 5 en 10 Tan het besluit die nen, Er wordt nauwkeurig op toegezien, dat geen uittreksels uit den legger, waarop de perceelen voorkomen, worden afgege ven, zonder dat de gemelde aanteekening in het hoofd wordt overgenomen. Voorts stelt de bewaarder in het register van overschrijving, terzijde van den titel van aankomst der betrek kelijke perceelen, de reeds genoemde aanteekening: "De onrogee- deren enz. 1 enz. 2 enz. 3 enz." Indien in de mededeeling van de Verz.kamer deel en nummer van de overschrijving van den ti tel van aankomst niet zijn vermeld, worden deze door den be waarder zelfstandig opgespoord. In de gevallen, waarin in te naamstelling niet op een overgeschreven titel berust, wordt de voornoemde aanteekening bij den betrekkelijken post in den staat Kadaster 73 gesteld. ln model III verzo.ekt de Verz,kamer den betrokken Hyp. be waarder, de ten aanzien van de te vermelden onroerende goede ren gestelde aanteekening (model II) aan te vullen met de aan teekening, dat de Verz.kamer machtiging heeft verleend om. Deze aanteekening wordt door den bewaarder zelfstandig geredigeerd, waarbij de redactie van het verzoek zooveel moge lijk op den voet wordt gevolgd. Zij wordt geplaatst zooveel mo gelijk terstond na de aanteekening in het register van over schrijving (event, in den staat Kadaster 73) Met behulp van model IV verzoekt de Verz.kamer den betrok ken Hyp .bewaarder de aanteekening, welke ingevolge haai- ver zoek da. is gesteld ten aanzien van de te vermelden onr. goederen of hyp. inschrijvingen te royeeren. De bewaarder vermeldt onder de betrekkelijke aanteekening, dat deze is ver vallen en haalt daardoor een schuine streep. Circ. 2815. Wijziging en aanvulling van het Bezoldigingsbe sluit Burger!Rijksambt. 1934. Circ. 2816, Wijziging van de grens tusschen de gemeenten Roermond en Melick en Herkenbosch. Circ. 2817. Wijziging en aanvulling van de Wegenwet en de Waterstaatswet 1900. Circ. 2818, Wijziging van de grens tusschen de gemeenten Schoonhoven en Bergambacht Circ. 2819. Vaststelling van een form, voor het doen van opgave van de wijzigingen bedoeld in art. 146a der I ,K. Dit

Orgaan der Vereeniging TAK | 1940 | | pagina 16