14 artikel is gewijzigd als volgt: De "bewaarder doet aan den Di recteur der reg. en dom. of van 's Rijks "bel. onverwijld en rechtstreeks een opgave toekomen van alle wijzigingen in de artikelen van den perceelggewijzen kadastralen legger waarop de Staat als eigenaar, mede-eigenaar of zakelijk gerechtigde geboekt staat. Hiervoorwordt gebezigd het form. Domeinen no. 27. De opgave blijft achterwege ten aanzien van de wijzigingen, welke door middel van staten Kadaster no. 75 in den legger worden aangebracht, alsmede ten aanzien van perceelen behoo- rende tot het Kroondomein in beheer hij het Staat sboschbehe er Opgemerkt wordt, dat hij oirc2852 dit artikel wederom is gewijzigd. Tusschen het le en 2e lid wordt een lid ingelascht luidende: Indien de opgave betrekking heeft op onrgoederen behoorende tot een rentambt, zendt de bewaarder deze aan het Dep, van Financiën (afd. Domeinen). Circ, 2820. Verhuizingen. Oirc. 2821Bureaux van den landmeetkundigen dienst van het kadaster (ruilverkaveling)'. De organisatie van deze bu- reaüx is gelijk aan die van de overige bureaux van den landm. dienst van het kadaster, waardoor voor die bureaux mede gel den circ. 2434 en circ. 2564. Het laatste lid van onderdeel II van circ.2434 vervalt. Circ. 2822. Wijziging Rijkskleedingbesluit Circ, 2823, Afkoop van ruilverkavelingsrente. Hij die deze rente wenscht af te koopen, geeft daarvan schriftelijk kennis aan den betrokken contr. der grondbel., door invulling van een kosteloos formulier. De controleur berekent het bedrag van den afkoopsom aan de hand van de bij deze oirc. behoorenr: de staat Circ, 2824. Verkrijgbaarstelling van boekwerken enz. Aan vulling van de circ. 2754 en 2775. Opgemerkt wordt, dat bij circ. 2754 o.a. is bepaald, dat uitsluitend voor ambtenaren en klerken der reg. en dom. en van het kadaster enz., de ge legenheid bestaat, zich voor eigen gebruik te abcnneeren op de verschijnende nummers van de circulaires ad 3.- per deel, Circ. 2825. Wijziging Instr. Comptabiliteit en InstrMa- nut ent ie Circ. 2826. Wijziging Ambtenarenbesluit Belastingdienst. Zie voor den volledigen tekst van dit besluit: oirc. 2780 Circ. 2827. Toelagen. Circ. 2828. Toelagen. Circ. 2829. Organisatie van den dienst der grondbelasting. Hierin is bepaald, dat de uitvoering van de gewijzigde wet van 26 Mei 1870 en van de bepalingen - met uitzondering van de metingen - behalve aan de controleurs der grondbelasting, mede wordt opgedragen aan nader aan te wijzen inspecteurs der

Orgaan der Vereeniging TAK | 1940 | | pagina 17