M. Oranje in den leeftijd van 37 jaar. 17 CIRCULAIRES EN AAMSGHRIJYING-EM" Circ. 2872. Wijziging schoolgeldregeling R.H.B.S. C-irc2873Beëediging van ambtenaren. Aan circ. 2194 (be- eediging o.a. van teekenaars van het kadaster) en circ. 1905 wordt toegevoegd: Van de handeling wordt proces-verhaal op gemaakt, waarvan afschrift aan den ambtenaar wordt uitge reikt Circ. 2874Voorloopige gemeentelijke indeeling van eenige gebieden langs den rand van den Noordoostelijken polder. Circ. 2875* Wijzigingen Ambtenarenbesluit Belastingdienst (zie circ. 2780 en 2826). Circ. 2876. Uitvoering van de Alg. Vorderingswet 1939.(zie circ. 2841 en 2842). Circ. 2877. Stamlijsten en signalëmentstaten. Deze circ. is een samenvatting van de circ. 2232, 2430, 2645, de res. van 31 Mei 1938 no. 132 (welke hierbij zijn vervallen) en de aan— schr. van 19 April 1938 no. 177. We volstaan daarom met de voornaamste bepalingen. Stamlijsten* Van alle stamlijsten be rust ëén ex. bij het Dep. van Pin., het tweede ex. bij den ing. verif., voorzoover betreft de ambtenaren van het kadas ter en de ambtenaren der D.B. werkzaam aan een bureau van den landm. ruilv. dienst. Van de laatste ambtenaren ook een derde ex. De minuut wordt (is) aan den ambtenaar terug geven, teneinde door hem te worden bewaard en bijgehouden, hetgeen geregeld moet geschieden. Signalement stat enDe be— oordeeling van de ambtenaren geschiedt jaarlijks naar den toestand op 1 Mei, door invulling van een signalementstaat Deze beoordeeling geschiedt voorzoover betreft de ambtenaren van den landm. of ruilv. dienst door het hoofd van het bu reau, die de staten voor 10 Mei aan den ing. verif. zendt. Indien de ing.ver. zich niet met deze beoordeeling kan ver eenigen of mededeeling van verdere bijzonderheden noodig of wenschelijk acht, teekent hij zijn bedenkingen of die bijzonder heden op den staat aan. De sign, staten zijn in de regel be stemd om eerst te worden geraadpleegd, wanneer zich daartoe een bepaalde aanleiding voordoet. Indien- een ambtenaar een mededeeling wenscht te doen met de bedoeling, dat daaraan spoedig gevolg zal worden gegeven, moet hij bovendien een af zonderlijk voorstel langs den ambtelijken weg inzenden. De be oordeeling is geheim,, zoowel tegenover anderen als tegenover den belanghebbende. Ter voldoening aan het voorschrift, ver vat in art. 71, lid 1, van het Alg. Rijksambt. reglement, wordt den ambtenaar (zoo noodig langs den ambtelijken weg)

Orgaan der Vereeniging TAK | 1940 | | pagina 18