19 de gehele grootte van het perceel vermeld. Art. 88. punt lf wordt aangevuld met het navolgende: c. de door den landmeter ontvangen inlichtingen ingeval degenen, die volgens het kadaster rechthebbenden op het perceel zijn, niet kunnen worden opgespoord; het perceel wordt alsdan, indien het sedert onheuglijke tijden in het bezit of gebruik van een of meer anderen is geweest, na grondig onderzoek en na overleg met den hypotheekbewaarder ten name gesteld van hem, die het bezit of ge bruikte In de laatste kolom van de staat no. 75 wordt vermeld: art. 88, lid 1, I.K. Tussen het voorlaatste en het laatste lid van art. 89 wordt een nieuw- lid ingevoegd, luidende: In het geval, voorzien in het derde lid van art. 82r worden in kolom 15 de woorden "te groot" en in kolom 16 de gehele grootte van het perceel vermeld. In kolom 44 wordt een toelichting geplaatst. Art. 150. lid 1, wordt gelezen: Is de eigenaar van enig onroe rend goed niet bekend, dan wordt, ook indien art. 88, lid lt let- ter c. f geen toepassing heeft gevonden, het gesteld ten name van hem, die het bezit of gebruikt. Is ook geen bezitter of gebruiker bekend, dan wordt het goed gesteld ten name van de Staat. Art. 150c lid 2, vervalt. Tussen het zesde en zevende lid van art. 150 wordt een nieuw lid ingevoegd, luidende: In het geval, voorzien in het derde lid /an art. 82, wordt naast het nummer verwezen naar dienstjaar en volgno. van de staat no. 75» waarbij het perceel uit de 'kadastra le stukken is verwijderd. Voorts is bepaald, dat in het geval, voorzien in het derde lid (nieuw) van art. 82 der I.K. ook in het register no. 69a eenzelfde aantekening zal worden geplaatst als in art. 150, lid 6 (nieuw), der I.K. voor het register no. 71 is voorgeschreven. Circ. 3055. Toelagen. Circ. 3056. Opheffing in instelling van kantoren. Circ. 3057c Dividendbeperking Circ. 3058. Pachtbesluit Circ. 3059. Kredietvoorschriften. Circ. 3060. Overschrijving en inschrijving van stukken in de openbare registers. Circ. 3061. Uitvoering van voorgaand besluit (circ. 3060) betreffende, houdende voorschriften in het bijzonder met betrek king tot de in- en overschrijving van stukken, opgemaakt met het oog op werkzaamheden in verband met de wederopbouw. Circ. 3062. Voorschriften voor de hypotheekbewaarders, ter uitvoering van voorgaand besluit (circ. 3061). Circ. 3063. Wijziging van de Regelen inzake Huisraad I. Circ. 3064. Wijziging van instructies.

Orgaan der Vereeniging TAK | 1942 | | pagina 20