I 11 van belang zijnde nummers der circulaires 1 tot en met 5050* Daarnaast staat vermeld bij welk nummer zij zijn ingetrokken c.q. in welk nummer zij zijn opgenomen. Bovendien is in voor komende gevallen vermeld, dat zij niet meer van toepassing zijn, of dat zij zijn opgenomen in andere Besluiten, Reglementen, Voorschriften enz ALPHABETISCHE TAFEL van de bij de verschijning van circulaire no, 3030 nog van kracht zijnde nummers, vervat in de circulaires voor de ambtenaren der registratie en domeinen en van het kadaster, vastgesteld bij be schikking van den wnd. Secretaris-G-eneraal van het Departement van Financiën, d.d. 17 November 1942, no. 157, en bedoeld in den aanhef van circulaire no'J 3181. Het raadplegen van de circulaires was dikwijls heel lastig, omdat men niet. altijd met zekerheid wist, of de een of andere circulaire al of niet in zijn geheel als vervallen beschouwd moest worden. Aan dezen twijfel is door de publicatie van de lijst van vervallen nummers een einde gemaakt. Ook het laten vervallen van nummers van circulaires, waarvan de volledige tekst geheel is opgenomen in een latere circulaire, beteekent een einde maken aan verwarringen De alphabetische tafel van de nog van kracht zijnde circu laires 1 tot en met 3050 is op zeer overzichtelijke wijze samengesteld en vereenvoudigt het raadplegen der circulaires in belangrijke mate. Een woord van lof voor dit zeer prijzenswaardig initiatief van de departementale leiding willen we hier niet achterwege laten. Circ. 3182. Wijziging Bepalingen Comptabiliteit. Circ. 3183. Opheffing van het kantoor der directe belastingen en accijnzen te IJsselmonde. Circ. 3184. Instructie Comptabiliteit. Circ. 3185. Wijziging en aanvulling van het Bezoldigingsbe sluit Burgerlijke Rijksambtenaren 1934. Circ. 3186. Uitkeering bij bevalling aan niet verplicht verzekerde arbeiders en arbeidsters in den zin der Ziektewet. -o-O-o-

Orgaan der Vereeniging TAK | 1943 | | pagina 12