11. Inspecteur der belastingen te Tiel, Sneek, Gorinchem en Almelo, le afdo Circ» 3215c Wijziging van het Besluit op de bezettingsschaden. Circ» 32l6o Vaststelling van de Regelen ter uitvoering van ar tikel 5 van voornoemd besluit. Circ. 32170 Verblijfkosten» Ingaande 1 September 1943 wordt paragraaf 3 van circ» 2681 als volgt gelezens (1) Aan de landmeters en teekenaars van het kadaster, die voor den arbeid in een burgerlijke gemeente gebruik maken van een eigen rijwiel, rijwiel met hulpmotor of motorrijwiel„ wordt een vergoeding toegekend van f» 0,40 voor eiken velddag» (2) Aan meetarbeiders van het kadaster in ambtelijken dienst, die van hun rijwiel gebruik maken ten behoeve van den dienst, wordt een vergoeding toegekend tot een bedrag van f0,40 per dag» (3)-Aan meetarbeiders van het kadaster in ambtelijken dienst wordt Voor verblijfkosten een bedrag van ten hoogste f» 0,50 per dag uitbetaald» (4) Meetarbeiders van het kadaster in ambtelijken dienst, die buiten de standplaats moeten overnachten, kunnen de werkelijk gemaakte noodzakelijke verblijfkosten in rekening brengen, met dien verstande, dat nimmer meer dan de volgens artikel 14, le en 2e lid, van het Reisbesluit 1916 toegestane bedragen kunnen worden gedeclareerd» Circ. 321.8» Meetarbeiders van het kadaster. Het eerste en het tweede lid van paragraaf 10 van circ» 3148 worden gelezen als volgt (1) De belooning van de meetarbeiders wordt betaalbaar ge steld op een verzamellijst Comptabiliteit no» 101» De lijst wordt na afloop van elke maand, volgens de daarop voorkomende aanwijzingen, opgemaakt door den landmeter van het kadaster, hoofd van het bureau, aan de hand van de door de toegevoegde landmeters en door het overige personeel op de staten Kadaster no. 130 verstrekte gegevens. Is een meetarbeider voor een ander bureau dan dat onder hetwelk hij ressorteert werkzaam geweest, dan dient door het hoofd van dit bureau een lijst Comptabiliteit 101 te worden opgemaakt betreffende de voor zijn bureau verrichte werkzaamheden. (2) Vóór den vijfden van de maand, volgende op die waarop de belooning betrekking heeft, zendt de landmeter, hoofd van het bureau, de lijst Comptabiliteit no. 101 ter uitbetaling door aan den hypotheekbewaarder, die als comptabele is aange wezen vcor de uitgaven van het bureau onder hetwelk de meet arbeiders ressorteeren. In elk geval bedoeld in den derden volzin van het vorige lid wordt de lijst Comptabiliteit no. 101 gezonden aan den bovengenoemden hypotheekbewaarder door tusschenkomst van het hoofd van het bureau, onder wien de meetarbeiders ressorteeren. (3) Te bepalen, dat deze beschikking direct in werking treedt. (Beschikking van 13 Augustus 1943).

Orgaan der Vereeniging TAK | 1943 | | pagina 12