Van weerszijden was men uitermate enthousiast en er werd danook op aangedrongen, in de toekomst meer der gelijke uitwisselingen, te doen plaats vinden. Blijkens een verslag van "Snellius" werden de eerste dagen met de Zwitsers doorgebracht in de omgeving van Delft, later werden 2 gehuisvest te Arnhem, 2 te Zwolle 2 te Enschede, 1 in Rotterdam en 1 in Delft.Na een week werd van standplaats verwisseld. Per bellewagen werd een gezamenlijke tocht gemaakt naar Walcheren voor een excursie onder leiding van den heer Haarsma. De tocht werd door Brabant en Gelderland voortgezet naar Giethoorn en tenslotte na een excursie door de N,0 polder, via Groningen naar Friesland en over de afsluit dijk terug. De vereniging van Civiel-landmeters organiseerde een tocht door Rotterdam. Al met al een zeer loffelijk initiatief en een goed geslaagde uitwisseling, waarvoor het landmeetkundig ge zelschap "Snellius" en verder alle personen,die zo en thousiast aan het welslagen meewerkten de dank verdienen van alle kadastrale ambtenaren,die het wel menen met een gezonde ontwikkeling van de landmeetkunde in ons land. GENOOTSCHAP VOOR DOCUMENTEN REPRODUCTIE. Op uitnodiging van het voorbereidend comité was onze vereniging door den voorzitter vertegenwoordigd op de oprichtingsvergadering van het genootschap voor docu menten-reproductie in Esplanade te Utrecht', De voorzitter Dr. L.J. v.d. Wolk, bibliothecaris van de Staatsmijnen in Limburg was verhinderd, daarom gaf de secretaris ,de heer T.Doverman,fototeohnicus bij de Oranje Nassau mijnen een uiteenzetting van doel en streven der op te richten vereniging. 23

Orgaan der Vereeniging TAK | 1946 | | pagina 23