Technische ambtenaren van het Kadaster en zij die voor dit ambt worden opgeleid, kunnen dit werk niet ontbe- ren.Verder kan ieder die er door zijn werk mee in aanmerking komt, of wiens belangstelling naar het la ger landmeetkundig rekenen uitgaat, zich met behulp van dit voortreffelijk boek van de nieuwste methoden op de hoogte stellen» d. V. MEDEDELINGEN» Op Woensdag 16 October a.s. controleerde de voorzitter de kasbescheiden ingevolge art. 9 van het; Huishoudelijk Reglement Na de contrdle, waarbij de secretaris mede aanwezig was, vond een gedachtenwisseling plaats over de bestaan de contributie-regeling en over de vraag of het wenselijk was de schalen te herzien. .-.V Gelet op de kaspositie kan er thans nog geen sprake zijn van contributieverlaging. Een vermeerdering van het aantal schalen zou noodwendig een verlaging van het to taalbedrag tot gevolg hebben, indien minimum en maximum gehandhaafd blijven. We hebben de contributie-heffing van andere ambténa ren organisaties vergeleken met de onze en geconsta teerd, dat dezen, voor zover het de drie centrales be treft, in het algemeen hoger zijn. Nu onze salarissen slechts voor 50$ zijn aangepast aan de verhoogde kosten van levensonderhoud, zijn wij er ons terdege van bewust, dat de contributiebijdrage vooral voor onze jongere leden een offer betekent. Op de laatste al~ gemene vergadering is de thans bestaande regeling voor een jaar vastgesteld .Wij zullen dus op deze materie terug komen op de eerst volgende algemene vergadering. Van verschillende leden zijn de huisadressen nog niet aan het secretariaat medegedeeld.Men geve ook eventuele wijzigingen steeds spoedig op. 33

Orgaan der Vereeniging TAK | 1946 | | pagina 33